نسخه پی دی اف

کوتاه تر از حادثه

دریانوردان سانچی در راه ایران


ایرنا- علیرضا ایروش، سرکنسول ایران در شانگ‌های اعلام کرد پیکر سه دریانورد ایرانی چهارشنبه صبح با پرواز ماهان به تهران می‌رسند. پیکر این عزیزان بعد از انجام تشریفات اداری و مراحل قانونی، رأس ساعت ٢٣:٣٠‌ سه‌شنبه شب با پرواز ماهان به فرودگاه امام‌خمینی(ره) منتقل می‌شوند.

مرگ ١٢٨٣ نفر
در تصادف
﷯ ایسنا- احمد شجاعی، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور، با اشاره به افزایش چهاردهم‌‌درصدی شمار جان‌باختگان حوادث رانندگی در نه‌ ماه امسال گفت: در مجموع از ابتدای امسال تا پایان آذرماه هزار و ٢٨٣‌ نفر در تصادفات جان خود را از دست داده‌اند.

فوت کودک سرپل‌ذهابی
﷯ ایلنا- فوت کارن الیاسی دوماهه، از اهالی شهرستان سرپل‌ذهاب، در بیمارستان کرمانشاه از سوی روابط عمومی بیمارستان تأیید شد. این کودک هجدهم بهمن‌ماه با علائم سرفه و تب به بیمارستان منتقل شد و تحت مداوا قرار گرفت. این کودک که روند درمانش تکمیل شده بود و حالش رو به‌ بهبودی قرار داشت صبح دیروز برای شیرخوردن در آغوش مادر قرار گرفت که دچار سرفه شد و جان باخت. متاسفانه احیا ناموفق بود و کودک جان خود را از دست داد. علت احتمالی فوت آسپیراسیون شیر تشخیص داده شد.
آزاد کردن ١٢ زندانی
﷯ تسنیم- فردی نیکوکار با مراجعه به نمایندگی ستاد دیه استان تهران، ۱۲‌ نفر از زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد را با پرداخت بدهی مالی ۵٢ میلیون و ٣٠٠ ‌هزار تومان، آزاد کرد. این فرد نیکوکار هدف خود از این اقدام را تأسی به سیره علوی و گرامی داشتن ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) اعلام کرد.

کشف ۶ تن مواد خدر
﷯ فارس- مأموران انتظامی استان گلستان موفق شدند از ابتدای امسال تاکنون شش هزار و ١٠٠‌ کیلوگرم انواع مواد‌ مخدر را در این استان کشف کنند. در این راستا ٣٨‌ باند تهیه و توزیع مواد‌ مخدر شناسایی و منهدم شده است.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس