نسخه پی دی اف

مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی شهرداری مشهد خبر داد؛ نوسازی ۵۴٩ دستگاه تاکسی طی ١٠ماه امسال

زُهیر موسوی- مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی شهرداری مشهد گفت: در ١٠ ماه امسال، ۵۴٩ تاکسی نوسازی و هزار و ٨٠٨ تاکسی نیز رایگان معاینه فنی شده است.
سید مهدی علوی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار شهرآرا درباره اقدامات سازمان تاکسی‌رانی برای کاهش آلودگی هوا اظهار کرد: با توجه به اینکه تاکسی‌های فرسوده نقشی مهم در آلودگی هوا دارند، امسال علاوه‌بر توجه به نوسازی تاکسی ها، معاینه فنی تاکسی‌های مشهد نیز از اقدامات این سازمان بوده است.
وی افزود: بر این اساس طی ١٠ ماه امسال ۵۴٩ دستگاه تاکسی در شهر مشهد مقدس نوسازی شده است و این روند تا پایان سال نیز ادامه دارد، اما درخواست ما از تاکسی‌رانان این است که اقدامات لازم برای نوسازی تاکسی‌های تا مدل ٨۶ را هرچه‌سریع‌تر انجام دهند.
علوی مقدم درباره معاینه فنی تاکسی‌های مشهد نیز بیان کرد: معاینه فنی تاکسی‌ها به صورت رایگان انجام می‌شود و در ١٠ ماه امسال، هزار و ٨٠٨ تاکسی معاینه فنی شده است.
مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی شهرداری مشهد گفت: تست مخزن گاز تاکسی‌ها نیز یکی دیگر از اقدامات در راستای کاهش آلودگی هواست. در این زمینه هزار و ٢٠١ تاکسی به صورت چشمی و ٧٧١ تاکسی بازدید هیدرو استاتیک شده است.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس