نسخه پی دی اف

روی خط حادثه

عامل توزیع گوشت الاغ درمشهد دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بینالود از کشف مقادیری گوشت الاغ و دستگیری عامل توزیع آن در مشهد خبر داد.
به گزارش شهرآرا، سرهنگ حسین دهقان‌پور گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان پس از اطلاع از عرضه گوشت الاغ در یک مرکز پذیرایی، به همراه مأموران اداره بهداشت شهرستان به محل مراجعه کردند.
وی افزود: مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضایی، محل را بازرسی و ‌١٠کیلو گوشت الاغ از داخل یخچال‌فریزر این رستوران کشف کردند.
وی ادامه داد: مأموران انتظامی در تحقیقات خود، به اظهارات ضد و نقیض یکی از کارگران مرکز پذیرایی مشکوک شدند و او را برای انجام بازجویی تخصصی، به پلیس آگاهی منتقل کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بینالود تصریح کرد: با توجه به تصاویر به‌دست‌آمده از دوربین‌های مداربسته و اطلاعات به‌دست‌آمده در بازجویی‌ها، عامل کشتار و توزیع گوشت الاغ در اطراف مشهد شناسایی و پلیس مخفیگاه او را با هماهنگی مقام قضایی بازرسی کرد. در این عملیات، بیش از ۱۳۴‌ کیلو گوشت الاغ کشف شد.
دهقان‌پور در خاتمه با اشاره به نادر بودن مشاهده چنین تخلفاتی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی که مستقیما با سلامت مردم سر و کار دارد، از طریق شماره تلفن ۱۱۰، پلیس را در جریان قرار دهند.


کشف بذر ماده مخدر گل در گمرک
مدیر گمرک دوغارون از کشف ١٠‌کیلو‌گرم بذر ماده‌ مخدر گل خبر داد.
محمد کوهگرد به ایرنا گفت: مأموران گمرک هنگام بازرسی از یک دستگاه کامیون با پلاک افغانستان متوجه جاسازی مقداری بذر ماده‌ مخدر گل در این خودرو شدند.
وی افزود: کامیون مزبور خالی از بار بود و قصد بارگیری کالا از مشهد به مقصد افغانستان را داشت.
مدیر گمرک دوغارون ادامه داد: این خودرو توقیف شد و راننده افغانستانی آن برای رسیدگی به پرونده‌اش به مراجع قضایی معرفی شد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس