شبکه

«پریناز» اکران شد
«پریناز» دومین فیلم سینمایی بلند بهرام بهرامیان بعد از فیلم سینمایی «آل» است که از چهارشنبه یکم شهریور در گروه هنروتجربه اکران می‌شود. فاطمه معتمدآریا، مصطفی زمانی، فرهاد آییش، طناز طباطبایی، مژگان بیات، شبنم قلی‌خانی، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، امیرحسین فتحی از بازیگران این فیلم هستند. مریم ضیایی نیز بازیگر خردسال فیلم است.


پایان تصویربرداری
«در جستجوی آرامش»
فیلمی از پشت‌صحنۀ ضبط موسیقی سریال «در جست‌وجوی‌ آرامش»، به کارگردانی سعید سلطانی و آهنگسازی بهزاد عبدی، منتشر شد. به گزارش فارس، تصویربرداری سریال «در جستجوی آرامش» در لوکیشنی واقع در دارآباد تهران با حضور مهدی هاشمی، حدیث میرامینی، پرویز فلاحی‌پور و جمشید مشایخی به پایان رسید. تدوین این سریال نیز به قسمت ١١ رسیده است. سریال «در جست‌وجوی‌ آرامش» پنج‌شنبه و جمعه ساعت ١٩ و ٢٣ از شبکۀ پنج سیما روی آنتن می‌رود. همچنین بازپخش آن در روزهای یکشنبه و سه شنبه در همان ساعت و از همین شبکه است.


با متن کامل، «الف ویژه» را می‌سازم
کارگردان سریال «الف ویژه» گفت: «هیچ‌گاه با متنی نیمه، سریالی را کلید نمی‌زنم و همیشه باید متن‌هایی که در دستم هستند تا قسمت پایانی نگارش شده باشند.». محمدرضا هنرمند، کارگردان سریال «الف ویژه» در گفت‌وگو با فارس گفت: «تاکنون ١٠قسمت از متن‌هایمان به‌طورکامل نوشته شده و منتظر هستیم تا متن به‌صورت کامل در اختیارمان قرار بگیرد تا سریال را کلید بزنیم.».
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس