فرمانده مرزبانی خراسان‌ رضوی اعلام کرد؛ کشف ١١۵٠٠‌ لیتر سوخت قاچاق در مرز تایباد

فرمانده مرزبانی خراسان‌ رضوی از کشف بیش از ١١۵٠٠‌ لیتر سوخت قاچاق و دستگیری متجاوزان مرزی طی چهار روز گذشته توسط مرزبانان هنگ تایباد خبر داد.
به گزارش شهرآرا، سردار ماشاء‌ا... جان‌نثار دراین‌باره گفت: «طی چهار روز گذشته، نیروهای توانمند مرزبانی در ایست و بازرسی ١٧‌شهریور هنگ مرزی تایباد موفق به کشف و ضبط مقدار ١١۵٩۴ لیتر سوخت قاچاق
شدند.».
وی افزود: «مرزبانان هنگ مرزی تایباد همچنین، با هوشیاری و دقت بالا در انجام مأموریت‌های خود، توانستند ۴۴متجاوز مرزی که قصد داشتند به صورت غیرقانونی به خاک کشورمان وارد شوند را دستگیر کنند.».
جان‌نثار تصریح کرد: «ورود بدون‌اجازۀ افراد بیگانه، که از هویت نامشخصی برخوردار هستند، به داخل خاک کشورمان باعث بروز خطرات عدیدۀ اجتماعی برای هم‌وطنان‌ می‌گردد. اقتدار مرزداران خراسان‌ رضوی مانعی بزرگ برای ورود این‌گونه افراد است.».
وی در ادامه از کشف بیش از ١٠‌کیلوگرم مواد‌ مخدر در روز گذشته خبر داد و تصریح کرد: «نیروهای هنگ مرزی تایباد، با انجام شگرد و فنون خاص بازرسی، در پست و کنترل دوغارون توانستند از یک دستگاه خودرو که قصد ورود به ایران را داشت ١٠کیلو و ۵٠٠گرم مواد افیونی از نوع هروئین فشرده کشف و ضبط
نمایند.».

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس