تقاضای سهام‌داران پدیده مبنی بر مردمی ماندن بزرگ‌ترین پروژۀ عمرانی شرق کشور ؛ وحشت مردم از سایة بانک‌ها

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از طريق روش‌های ذيل، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
﷯پيامك: ٣٠٠٠٧٢٨٩
تارنما: shahraraonline.com
اينستاگرام: shahraranews@
تلگرام:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
رایانامه: info@shahrara.com
تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ مراجعه حضوری

٠٩٣۵٠٠٠۶٧٧ از مسئولین و مدیران استان و کشور تقاضا داریم پدیده را به بانک‌ها و شرکت‌های دولتی و خصولتی واگذار نکنند (سهام ندهند)؛ فقط مردمی باشه مانند گذشته. بانک‌ها مانند دیگر پروژه‌های بخش خصوصی فقط پروژه را صاحب و سهام‌داران را نابود می‌کنند.
٠٩١۵٠٠٠٣۶٧ سلام. جداول بین مهران١٠ و ١٢ در تقاطع سیدرضی، شکسته و فرسوده شده. این جداول زیبندۀ این بولوار اصلی و تمیز نیست. لطفاً شهرداری مساعدت کند. اهالی هم مساعدت می‌کنند. آسفالت‌کردن بولوار امامت هم خیلی وقت است تمام شده، اما خط‌کشی نشده. لطفاً پیگیری کنید.
٠٩١۵٠٠٠١٣۴ نظافت سرویس‌های بهداشتی بیمارستان ۱۷شهریور اصلا در شأن ارباب‌رجوع نیست. درِ نمازخانه هم معمولا بسته است. این مطلب را بنویسید تا مسئولان بیمارستان پیگیری کنند.
شهروند: با سلام. از شما خواهش می‌کنم پیگیر معضل پارک‌کردن ماشین‌های عادی در‌مقابل تابلو ویژۀ پارک معلولان خصوصاً در‌مقابل بیمارستان‌ها و ضلع غربی پارک ملت باشید. هر روز همین مشکل را داریم. با سپاس.
شهروند: با سلام. به مسئولین معماری حرم امام‌رضا(ع) این مورد را بیان کنید که در صحن جامع رضوی ازاره‌های خاکستری مشکی که برای دیوارهای صحن در نظر گرفته شده هیچ همخوانی با معماری زیبای این صحن ندارد و از لحاظ بصری زیبایی این صحن را از بین می‌برد. باتشکر.
٠٩١٠٠٠٠٩٢٢ لطفاً پیگیری کنید که چرا پارک غدیر مشهد در ایام تعطیلی یا مناسبتی، مشهدی‌ها را راه نمی‌دهد، مگر اینکه ورودی پرداخت کنند.
٠٩١۵٠٠٠۴١٧ از شهروندان و دوستان عزیز تقاضا می‌شود دقت فرمایند اخیراً عده‌ای کلاهبردار و شیاد برای تشرف به عتبات عالیات با نرخ پایین و به‌صورت فوری و آزاد از افراد ثبت‌نام می‌کنند و ضمن ایجاد انگیزه و اشتیاق فراوان در متقاضیان درخواست واریز وجه می‌کنند. حتی تاریخ حرکت و شمارۀ پرواز و نام هتل و نحوۀ پذیرایی و... را هم اعلام می‌کنند، اما نه از اعزام خبری خواهد بود و نه از برگشت وجه واریزی! قبل از هرگونه ثبت‌ نام با ادارۀ حج و زیارت و یا شرکت‌های معتبر مشورت کنید.
٠٩٢٢٠٠٠۴۴٣ شهرداری محترم منطقۀ یک! لطفاً فکری به حال ترافیک ورودی امین‌٢ کوچۀ پشت مسجد سجاد کنید. در زمان مراسم عملا کوچه مسدود می‌شود. پیشنهاد می‌شود در یک طرف کوچه تابلو توقف ممنوع نصب کنید.
شهروند: تعمیرگاه‌های خودرو و مصالح‌فروشی علاوه‌بر سد معبر، آلودگی‌های محیطی و صوتی فراوانی دارد. بزرگواران شهرداری! لطفاً برای مزاحمت‌های این مشاغل در ابتدای خیابان شهید‌حیدری‌نسب، طبرسی شمالی‌۴ اقدامی انجام دهید.
﷯ ٠٩٣۶٠٠٠١۵٨ قرار بود ١٣‌مرداد دو خط ١ و ٢ متروی مشهد به هم متصل شوند، اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. تقاضا می‌شود تا قبل از سه‌هفتۀ آینده که شورای چهارم به پایان می‌رسد این وعده عملی شود تا حاصل زحمات این شورا برای همۀ مردم مشهد به چشم بیاید.
٠٩١۵٠٠٠٧٨۴ سلام. پروژۀ دشت طوس حدود سیزده‌چهارده‌سالی می‌شه که هنوز نه سودی پرداخت کرده به اعضاش، نه جواب درستی می‌ده. پروژۀ شهروند هشتم هم هفت‌هشت‌سالی می‌شه که نه سودی پرداخت کرده، نه چیز دیگه‌ای. محل پروژۀ شهروند هشتم هم عرصۀ میدان شهداست. امیدوارم که پیگیری‌های شما نتیجه بدهد و مثمرثمر واقع گردد.
﷯ ٠٩٣٣٠٠٠٢٧٣ با سلام. تا کی باید ایثارگران و خانواده‌شان در‌انتظار کسر خدمت و اجرای قانون تصویب‌شده باشند؟
﷯ ٠٩٣٨٠٠٠۶٣٣ سلام. داخل وحدت١٢ بالای گلدستۀ مسجد امام‌رضا(ع) دیوار بزرگی است که این دیوار نمای یک چهرۀ شهید را می‌تواند داشته باشد. لطفاً بازدید کنید.
﷯ ٠٩٣۶٠٠٠١۵٨ خط٨٣ و ٨۴ بیشتر با زائران سروکار دارند، اما رانندگان این دو خط اغلب از توضیح‌دادن مسیر به زائران خودداری می‌کنند! از حرم سوار خط‌٨٣ شدم؛ چند زائر قصد رفتن به هفده‌شهریور را داشتند، اما راننده آن‌ها را سوار نکرد! گفت:‌ حوصله دردسر ندارم!
﷯ ٠٩١۵٠٠٠٨٨١ سلام علیکم. واقعاً کسی نیست به داد این شهر برسد؟ طبق آمار رسمی کیفیت هوا نسبت به سال قبل ناسالم‌تر شده است. مسئول محترم! همشهری عزیز! این یعنی عملکرد‌ها و اقدامات، اثر‌بخش نبوده است. هوای ناسالم یعنی خطر. عزیزان بسیاری بدین‌واسطه از بین ما رفته‌اند. مسئولین منتظر چه هستند؟ دیگر باید چه شود؟
﷯ ٠٩٣٧٠٠٠٧١٨ من در آزمایشگاه مکانیک خاک گلبهار کار می‌کنم. از بازرسی کل بیمۀ تأمین اجتما‌عی بپرسید چرا بیمه برایم رد نمی‌شود؟ مدارک هم دارم برای ادعایم.

بازخورد
﷯ ٠٩١۵٠٠٠٣۴٧ بازخورد مطلب «عکس با موگرینی سهل‌انگاری بود» در صفحۀ٨: گاهی اوقات اقدامات با‌ارزشی که با زحمت و فکر حاصل می‌شود به خاطر یک مسئلۀ خیلی کوچک تمامش از بین می‌رود.
﷯ ٠٩١۵٠٠٠١٩١ بازخورد ستون مشت بر سندان در صفحۀ٢: در‌خصوص یادداشت «لطفاً روز خبرنگار را تغییر دهید» می‌خواستم بگم جناب آقای جعفریان! از انتخاب نابجای روز خبرنگار گفتید؛ بد نیست به روز معلم هم اشاره‌ای داشته باشیم که در سالگرد شهادت استاد مطهری، تمام ادارات آموزش و پرورش و مدارس باران شیرینی و تبریک و شادباش است .
﷯ ٠٩١۵٠٠٠٢۶٨ بازخورد مطلب «خسته‌تر از آنم که مرا درد بنامی» در شهرآرامحلۀ منطقۀ٧: سلام. مطلب مربوط به جانباز حسین صفایی را که دیروز چاپ شده بود، الان خوندم. ایشان امروز به رحمت خدا رفتند. ممنون که در آخرین روز عمر ایشان به دیدنشون رفتید.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس