فوتبال جهان

هزینۀ ۲۱میلیاردتومانی الهلال برای یک بازیکن
باشگاه الهلال عربستان برای تجدید خط حملۀ خودش پیش از دیدار با پرسپولیس، هزینه‌ای نجومی کرد. به‌گزارش روزنامۀ الشرق‌الاوسط عربستان، باشگاه الهلال برای جذب گلیمن ریواس، مهاجم ونزوئلایی تیم الشارجه به این تیم اماراتی ۱۰میلیون ریال (۹میلیارد تومان) پرداخت کرده است و با این بازیکن قراردادی ۲ساله امضا کرده است. مبلغ قرارداد مهاجم ونزوئلایی سالیانه یک‌ونیم‌میلیون دلار (۶میلیارد تومان) است که درمجموع ٢سال، ۳ میلیون دلار (۱۲میلیارد تومان) است.


کاپیتانی بدیمن پوگبا
ستارۀ گران‌قیمت منچستریونایتد در بازی با بازل سوئیس مصدوم و مجبور به ترک زمین شد. پل پوگبا در ترکیب مدنظر ژوزه مورینیو برای رویارویی با بازل در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت و حتی بازوبند کاپیتانی تیم را نیز از آقای خاص دریافت کرد، اما دقیقۀ۱۸ مجبور به ترک زمین شد. مورینیو بعد از بازی گفت پوگبا از ناحیۀ همسترینگ آسیب دیده و ممکن است ۶ هفته از میادین دور بماند.


ایگواین جریمه می‌شود
مهاجم آرژانتینی سابق رئال‌مادرید و کنونی تیم یوونتوس ایتالیا به‌خاطر رفتار ناشایست در بازی با بارسلونا توسط اتحادیۀ فوتبال اروپا جریمه می‌شود. گونزالو ایگواین در مصاف با بارسلونا در دقیقۀ۸۷ تعویض و با عصبانیت از میدان خارج شد. وی که به‌خاطر باخت ۳ بر٠ تیمش ناراحت بود، به طرف تماشاچیان بارسا، با حرکت دست، رفتار ناشایستی انجام داد که از دید تماشاگران و ناظر بازی دور نماند. این درحالی بود که ایگواین پیش از بازی برای هواداران بارسا، کری خوانده و مدعی بردی قاطعانه شده بود.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس