واکنش آقای وزیر به انتشار عکس نامتعارف از یک کارمند مخابراتِ زن

﷯ در پی برخورد غیرمتعارف شرکت مخابرات آذربایجان‌غربی با یک کارمند خانم که تعجب بسیاری را در فضای مجازی برانگیخت، این امر منجر به تذکر وزیر ارتباطات‌وفناوری اطلاعات ایران به بزرگ‌ترین هلدینگ ارتباطی ایران شد.
محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات‌وفناوری اطلاعات، با انتشار تصویری از یک کارمند مخابرات آذربایجان‌غربی که بدون میز و صندلی در گوشه‌ای از زمین نشسته و مشغول انجام وظیفه است، این‌گونه در صفحۀ اجتماعی خود نوشت: «این تصویر را دیروز در میانۀ شلوغی کار دیدم. زیرنویس عکس، حاکی از این بود که با کارمند معترضی در مخابرات آذربایجان‌غربی برخورد و میز و صندلی وی جمع‌آوری شده است.
موضوع را در همان شلوغی برای مدیرعامل مخابرات ایران ارسال کردم و خواستم سریعاً پیگیری کنند و مشکل رفع شود. مخابرات ایران شاید درظاهر با مشکلات مالی مواجه باشد اما همواره حفظ کرامت انسانی بر ما واجب است. امیدوارم به‌زودی جای این اشک و تلخی، لبخند و شادی بر لبان این خواهر آذری‌ام نقش ببندد.».
﷯ هستی مهدوی بازیگر جوان سینمای ایران در حاشیۀ دیدار آ‌س‌رم و اتلتیکو مادرید با فرانچسکو توتی عکسی به یادگار گرفت.
﷯ عکس‌العمل دیدنی مهدی طارمی در هنگام پنالتی منشا، مورد توجه سایت‌های خبری قرار گرفت.
﷯ هواداران شاکی الاهلی با اسپری، شعارهایی روی دیوار باشگاه الاهلی نوشتند.
تصاویری که چند اینستاگرام عربستانی منتشر کرده‌اند، در نوع خود جالب است. بعد از شکست الاهلی مقابل پرسپولیس، تعدادی از هواداران متعصب و شاکی الاهلی که دوست نداشتند به ایرانی‌ها ببازند، با اسپری روی دیوارهای باشگاه شعارهایی نوشتند.
﷯ یک روزنامۀ عربستانی پس از شکست الاهلی مقابل پرسپولیس و حذف آن‌ها از لیگ قهرمانان، تیتری تمسخرآمیز برای جلدش انتخاب کرد:‌ «لیگ قهرمانان: الاهلی؛ بای‌بای»
﷯ شایعۀ ممنوع‌التصویری مجری و گزارشگر ورزشی تلویزیون تکذیب شد.
بعد از بازی تیم ملی ایران برابر سوریه که منجر به تساوی دو بر دو شد، پیمان یوسفی در برنامۀ فوتبال برتر اعلام کرد که ان‌شاءا... یک روز بانوان ایرانی هم در ورزشگاه حضور پیدا کنند.
همین حرف و درپی آن غیبت یوسفی در یکی‌دو برنامه باعث شد تا شایعۀ ممنوع‌التصویری او به گوش برسد اما خیلی زود این خبر تکذیب و اعلام شد که این مجری و گزارشگر ورزشی، مشکلی برای اجرای برنامه‌های تلویزیونی ندارد.
﷯ تصویری جالب از شوک‌ هواداران‌ عرب‌الاهلی در بن‌زاید منتشر شده است.
﷯ همایون شجریان با انتشار عکس سلفی خودش با یک نوجوان واکسی، یادداشتی را دربارۀ این نوجوان در صفحۀ اینستاگرامش منتشر کرد.
وی نوشت: «آخرین‌بار ایشان را در کنسرت برج میلاد خود دیده بودم و حالا چندین‌بار است که در این اجراها می‌بینم، چون به قول خودش از علاقه‌مندان من است و رفیق من. شغلش این است که گاهی در پمپ بنزین ولنجک و گاه در دیگر نقاط شهر تهران کفش واکس می‌زند و واکس می‌فروشد. دیشب خواست تا با خودم برسانمش به میدان تجریش و هم‌کلام شویم. کنجکاوش شدم و همراه شدیم. در پیچ‌وخم سؤالات فهمیدم مغرورتر از آن است که چیزی بخواهد جز یک چیز که دوستانش باور کنند او رفیق من است و تنها همین.
به‌پاس یک لحظه شاد شدن غمی که در عمق وجودش از من پنهان می‌کرد و به پاس آن جمله که گفت مگر من مرده باشم که بگذارم مادرم و خواهرم کار کنند، این عکس با او را انتخاب کردم که دوستی با من افتخار نیست.».

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس