اخبار

آیت‌ا... علم‌الهدی عنوان کرد
قداست‌زدایی از رهبری سخت‌ترین
تهدید انقلاب
گروه خبر- نمایندۀ ولی‌فقیه در خراسان رضوی و امام‌جمعۀ مشهد گفت: «سخت‌ترین تهدیدی که انقلاب و نظام جمهوری اسلامی با آن مواجه است، قداست‌زدایی از رهبری است.».
به‌گزارش شهرآرا، آیت‌ا... سیداحمد علم‌الهدی روز گذشته در همایش فصلی ویژۀ امامان جماعات، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج، اعضای هیئت‌امنا و خادمان مساجد مشهد، افزود: «برخی جریانات می‌خواهند رهبری را به عرصۀ رقابت‌های سیاسی بکشانند.».
وی گفت: «آن‌ها می‌کوشند در اجرای دستور رهبری "اما" بگذارند یا از دستگاه‌های اجرایی می‌خواهند که اوامر رهبری را اجرا نکنند.».
آیت‌ا... علم‌الهدی بی‌توجهی به استقلال کشور را از تهدیدهای دیگر انقلاب و نظام اسلامی خواند و افزود: «مشاور یکی از مسئولان عالی کشور به‌صراحت می‌گوید که استقلال مربوط به زمان آپارتاید و شعار دوران تبعیض‌ نژادی است.». وی گفت: «معنای این حرف آن است که امام‌خمینی(ره) هم که شعار استقلال دادند، اندیشه‌اش متعلق به دوران آپارتاید و تبعیض نژادی بود.». امام‌جمعۀ مشهد، تغییر در بینش و نگرش برخی از مسئولان، سیاست‌گذاران و جریانات سیاسی کشور را، دیگرتهدید مهم انقلاب و نظام دانست.». علم‌الهدی، نبود شجاعت و صراحت در عرصۀ ارائۀ دین اسلام و بیان گفتمان انقلابی و دینی را تهدید دیگر انقلاب و نظام خواند و گفت: «امروز امر‌به‌معروف و نهی‌از‌منکر در حد صفر نیست، بلکه در حد زیر صفر است و متأسفانه افراد ملاحظۀ موقعیت اجتماعی و سیاسی خود را کرده و کاری به خدا و امام‌زمان(عج) ندارند.».


هم‌زمان با ٢٣و ٢۴ شهریور‌ماه
برگزار می‌شود
جشن عاطفه‌ها در بیش از ۶۰۰ پایگاه استان
عابد- مدیرکل کمیتۀ امداد خراسان رضوی گفت: «جشن عاطفه‌ها با حضور مردم و نیکوکاران در روزهای ٢٣ و ٢۴ شهریور‌ماه در سطح استان هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.».
به‌گزارش شهرآرا، محسن مسعودیان‌راد روز گذشته در نشست خبری با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها در دو مرحله در سطح استان برگزار می‌شود، گفت: «نوبت اول این جشن در روزهای پنجشنبه و جمعه ٢٣ و ٢۴ شهریور‌ماه در سطح معابر عمومی و مصلاهای نمازجمعه و مرحلۀ دوم در روز چهارشنبه ١٩مهرماه در سطح مدارس خراسان رضوی با حضور دانش‌آموزان و مردم برگزار می‌شود.».
مدیرکل کمیتۀ امداد خراسان رضوی با بیان اینکه سال گذشته ٢میلیارد‌و٧٠٠میلیون تومان در جشن عاطفه‌ها در خراسان رضوی جمع‌آوری و توزیع شد، ادامه داد: «پیش‌بینی میزان جذب امسال در استان ۴میلیارد و ٢٠٠میلیون تومان است که خوشبختانه در تعاملات و همکاری‌های صورت‌گرفته با بخش‌های مختلف مردمی، خیران، ادارات و اصناف، تاکنون ٣میلیارد‌و٢٠٠میلیون تومان جذب شده و پیش‌بینی می‌شود میزان جذب به بیش از ۶میلیارد تومان افزایش پیدا کند.».
مسعودیان‌راد با اشاره به اینکه ٢٢هزارو۵٠٠ دانش‌آموز محروم در سطح استان از کمیتۀ امداد خدمات دریافت می‌کنند، ادامه داد: «برای هر یک از این دانش‌آموزان بسته‌های تحصیلی و نوشت‌افزار ‌با ارزش ٢٠٠هزار تومان تدارک دیده شده است.». مدیرکل کمیتۀ امداد خراسان‌رضوی یادآور شد: «نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را از طریق شماره‌حساب ٠١٠۵٢٢۴۴٠۶٠٠٠ نزد بانک ملی با شناسۀ ٣٢۶٨٠ یا شماره‌گیری کد # ٠۵١ * ٨٨٧٧ * از دستگاه تلفن همراهشان اقدام کنند.».
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس