رهبر انقلاب در جلسه‌ای با حضور رؤسای قوای سه‌گانه و تنی چند از مسئولان: همدردی با زلزله‌زدگان در عرصه عمل ادامه یابد

حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، شب گذشته، در جلسه‌ای با حضور رؤسای قوای سه‌گانه و تنی چند از مسئولان کشور، با ابراز تأسف عمیق از حادثه بسیار تلخ زلزله کرمانشاه و با تقدیر از حضور مسئولان در مناطق زلزله‌زده و همدردی با مردم تأکید کردند: این همدردی‌ها باید در عرصه عمل و کمک به مردم با قوت ادامه پیدا کند تا از مشکلات و رنج مردم بکاهد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای با اشاره به داغ‌دار شدن مردم کرمانشاه در این حادثه گفتند: ما در این غم با مردم دلاور و مرزبانان دلیر استان کرمانشاه شریک هستیم.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: مصیبت و فقدان عزیزان تلخ و سخت است اما امیدواریم خداوند متعال سکینه و آرامش خود را بر دل‌های خانواده‌های داغ‌دار نازل و چشمان آنان را به لطف و رحمت خود روشن کند.
ایشان جاری‌ شدن خون محبت و همیاری در رگ‌های جامعه اسلامی را از تأثیرات این گونه حوادث دانستند و گفتند: این حوادث همه را به حضور در صحنه‌های همیاری وارد می‌کند و امیدواریم بر اثر این محبت و برادری، برکات الهی شامل حال مردم دلاور سرزمین پهلوان‌پرور کرمانشاه و همه ملت ایران
شود.
حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای حادثه تلخ اخیر را آزمایشی الهی و میدانی برای ادای وظیفه مسئولان برشمردند و افزودند: در این دو روز، مسئولان از جمله رئیس‌جمهور محترم با حضور در میان مردم مصیبت‌زده با آنان همدردی کردند و امیدواریم این همدردی‌ها در عرصه عمل و کمک به مردم نیز با قوت ادامه یابد و از مشکلات و درد و رنج مردم با توجه به هوای سرد و در پیش‌ بودن فصل دشوار سرما بکاهد.
در این جلسه، آقای روحانی، رئیس‌ جمهور، نیز با اشاره به تلاش همه دستگاه‌ها در عملیات امداد و نجات و رسیدگی به حال مجروحان و بازماندگان حادثه گفت: این حادثه برای ما یک امتحان و آزمایش است. از همه دستگاه‌هایی که تلاش کرده‌اند و تلاش می‌کنند از جمله نیروهای مسلح که بسیار خوب وارد عمل شدند تشکر می‌کنم.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس