کوتاه تر از حادثه

کشف جسد سوخته در بزرگ‌راه
تسنیم- صبح دیروز، در حالی جسد سوخته فردی در قسمت فضای سبز بزرگ‌راه صیاد شیرازی تهران کشف شد که بررسی‌ها نشان داد جسد متعلق به مردی حدودا ٣۵‌ساله است. وی ظاهرا کارتن‌خواب بوده و هنگام حادثه روی یک تشک در قسمت فضای سبز دراز کشیده بوده است که انفجار یک کپسول گاز در کنار وی منجر به سوختگی کامل این شخص و لباس‌هایش می‌شود. این شخص پس از سوختگی بر‌ای فرار تلاش کرده اما موفق نشده است.


نجات۶ نهنگ به‌گل‌نشسته
به دلایلی نامعلوم، ١٠ نهنگ غول‌پیکر در ساحل اندونزی به گل نشسته بودند. با تلاش مردم و همکاری امدادگران و کارکنان حیات وحش، شش نهنگ به دریا بازگردانده شدند.


دستگیری ١۵ محکوم فراری
ایلنا- هم‌زمان با اجرای طرح‌های ضربتی پلیس تهران برای مبارزه با مخلان امنیت و نظم عمومی که به انهدام ٢٨ باند سرقت منجر شد، مأموران موفق شدند ١۵محکوم فراری را شامل مجرمان و قاتلانی که به دلایل مختلف پس از جرم و محکومیت متواری شده بودند دستگیر کنند.
گم شدن
چمدانی پر از جواهر
تسنیم- یک فروشنده جواهرات که با چمدانی پر از جواهر در لندن سوار قطار شده بود، موقع پیاده شدن از قطار، متوجه شد چمدانش نیست. این فروشنده ٣۵‌ساله چمدان حاوی جواهرات را در قفسه بالای سر خود ‌در قطار گذاشته بود اما موقعی که قطار به ایستگاه رسید، متوجه شد چمدان سر جایش نیست. ارزش جواهرات مفقودشده یک میلیون پوند تخمین زده می‌شود.


کشف ۵٨٠‌کیلو هروئین در یزد
ایرنا- مأموران ایستگاه ایست و بازرسی شهرستان مهریز از توابع یزد در بازرسی از یک کامیون تانکر‌دار موفق به کشف ۵٨٠‌کیلوگرم هروئین شدند که به طرزی ماهرانه‌ داخل تانکر جاسازی شده بود. این کامیون با پلاک افغانستان تردد می‌کرد و راننده آن که افغانستانی بود با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.


قتل دختر ۲۷‌ساله
به علت بدهی
مهر- ١٢ آبان‌ماه با اعلام مفقودی یک دختر ٢٧ساله در تهران، پرونده‌ای در پلیس آگاهی تهران تشکیل شد. بررسی‌ها حاکی از آن بود که این دختر جوان به علت نقص فنی خودرویش با یک تعمیرکار ۴۴ساله که از اقوامشان بوده تماس گرفته و با او قرار گذاشته و از آن تاریخ به بعد هم گم شده است. با دستگیری این مظنون، در نهایت، او به قتل دختر جوان به علت بدهی این دختر به او اعتراف کرد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس