گلایه شهروندان از اجرای برخی طرح‌های ترافیکی ؛ افزایش مسافت و آلودگی هوا !

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد آن‌ها را از روش‌های ذيل، با ما در ميان بگذاريد.
﷯پيامك: ٣٠٠٠٧٢٨٩
تارنما: shahraraonline.com
اينستاگرام: shahraranews@
تلگرام:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
رایانامه: info@shahrara.com
تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ مراجعه حضوری

﷯ شهروند: سلام. کوچه‌های خیابان‌های رضا و ابوذرغفاری احمدآباد یک‌درمیان یک‌طرفه هستند. وقتی از کوهسنگی١٩ وارد خیابان رضا می‌شوید فلکه‌ای وجود دارد که سمت چپ‌و‌راست آن ممنوع است. دوربرگردانی مقابل رضای‌٣۴ و ٣٣ بود که مردم می‌توانستند از طریق آن هم وارد رضای٣۴ شوند و به سمت مسجد رضا(ع) دور بزنند و هم به سمت خیابان اصلی بروند. اما حالا این دوربرگردان را با بلوکه بسته‌اند. با این کار باید از روبه‌روی رضای ٢١ و ٢٢ دور بزنیم. نکته درخور‌توجه این است که رضای‌٢٢ یک کوچه با تقاطع بعثت فاصله دارد! با این روش همه ماشین‌هایی که برای رسیدن به مقصد می‌توانستند ١٠‌خیابان را طی نکنند چاره‌ای جز این ندارند. به این‌ترتیب افرادی هم که از سمت احمدآباد می‌آیند به‌جای دور زدن میدان از انتهای آیلند خیابان رضا به شکل خلاف دور می‌زنند و داخل رضای ٣۶ هم نمی‌توانند بروند چون ممنوع است! این‌گونه طرح‌ها با افزایش بیهوده مسافت، فقط باعث افزایش آلودگی هوا و تضییع وقت مردم می‌شود. لطفا پیگیری کنید.
﷯٠٩١۵٠٠٠٧٧٣ از اداره بهداشت بپرسید چرا کارکنان نانوایی بزرگ خیابان بهار (شوش) فاقد کارت و جواز هستند!
شهروند: با‌سلام. از همه شما عزیزان تشکر می‌کنم. روزنامه شهرآرا دوباره دارد جان می‌گیرد، خیلی بهتر شده است، خدا را شکر که باز هم مطالب خواندنی در آن می‌بینیم. از نظر مدل صفحه‌آرایی هم خیلی دلچسب‌تر شده است. خسته‌نباشید و خدا‌قوت.
شهروند: باسلام‌. ٣سال است گرفتار پدیده شاندیز شدیم و مسئولان فقط هزار‌و‌یک‌وعده توخالی به ما دادند. لطفا صدای ما بشوید. هرکجا می‌رویم تجمعاتمان به اسم ‌کاسپین تمام می‌شود! شما را به‌خدا پدیده را دریابید و صدایمان را برسانید.
﷯٠٩٣٨٠٠٠٨۵۵ سلام. لطفا از مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی سؤال کنید چرا حقوق راننده‌های بی‌آرتی را دیر پرداخت می‌کنند؟ وقتی دست خود شرکت بود دقیقا سرِ ماه پرداخت می‌شد. ممنون.
شهروند: با‌توجه به اینکه در هفته آخر ماه صفر خیل زوار حضرت‌رضا(ع) به مشهد مشرف می‌شوند، خواهشمندم مسئولان محترم به‌ویژه شهرداری و راهنمایی‌و‌رانندگی نسبت‌به هدایت هیئت‌های عزاداری برای حرکت از کنار خیابان‌ها و یا قسمت‌هایی که پیاده‌رو بزرگ‌تر است از داخل پیاده‌روها، تدابیر لازم را پیش‌بینی کنند تا کمترین مشکل را در تردد داشته باشیم. باتشکر.
﷯ ٠٩١۵٠٠٠۵٩٧ فروشگاه‌های مرغ در خیابان استقلال مشهد، ران یا سینه را بسته‌بندی کرده و گران‌تر می‌فروشند. ضمن اینکه ظرف پلاستیک که مرغ در آن بسته‌‌بندی می‌شود ۴٠‌گرم است که آن را هم با مرغ وزن کرده و با همان قیمت ران‌بسته‌بندی به مردم می‌دهند! لطفا جلو این گران‌فروشی را بگیرید.
﷯ ٠٩٠٣٠٠٠١۶۵ با‌سلام. خدمت مسئولان روزنامه شهرآرا. ما ساکنان شهرک طرق رجایی‌٣١ هستیم، کوچه ما ۶متری است و عبور‌و‌مرور خودرو سبک به‌سختی انجام می‌شود، چه برسد به کامیون‌های سنگین! اما اینجا پارکینگ ماشین‌های سنگین شده است. دیگر جرئت نداریم فرزندانمان را تنها به مدرسه بفرستیم. خطرات، سد‌معبر، سر‌و‌صدا و دود آن‌ها از یک‌‌طرف و ریختن روغن و کثیفی کف خیابان از‌سوی‌دیگر امان اهالی را بریده است. شما را به‌خدا پیگیری کنید. اهالی شهرک طرق، شهید‌رجائی‌٣١.
﷯ ٠٩١۵٠٠٠٩۶٢ مدیران تعاونی الزهرا (کاسپین) بعد از ٣‌سال مسدود کردن حساب‌ها دستور داده‌اند که فقط ٢درصد از سپرده‌ها پرداخت شود و بقیه را نگه داشته‌اند و می‌گویند حداقل تا یک‌سال دیگر پرداخت نمی‌شود و بعدش هم معلوم نیست بپردازیم! لطفا به فریادمان برسید!
﷯ ٠٩١۵٠٠٠١٧٣ با‌سلام. قابل‌توجه شرکت مخابرات! طی یک‌ماه گذشته این پنجمین‌بار است که تلفن منزل ما قطع می‌شود. خسته شدیم از بس که به ٢٠١١٧ زنگ زدیم! لطفا رسیدگی کنید.
﷯ ٠٩٣٧٠٠٠۵٩١ به‌نظر می‌رسد سیاست جدید اعلام‌شده مبنی‌بر اعطای تسهیلات به مصرف‌کننده بارقه امیدی در تقویت تولید است. چون هرگاه مصرف افزایش یابد به‌تبع آن، تولید نیز به‌حرکت درمی‌آید و عامل اشتغال می‌شود. نمونه عینی آن کمک در فروش خودروهای انبار‌شده خودروسازان با ارائه تسهیلات بانکی به مشتریان، فارغ از معایب طرح یاد‌شده است. به امید آنکه دولت با استفاده از تجارب گذشته‌ و واقع‌بینی اقدام کند.
﷯ ٠٩٣۶٠٠٠١۵٨ باتوجه به بین‌المللی بودن‌ بولوار امام‌رضا(ع) شایسته است مراسم و راه‌پیمایی‌ها درمناسبات ملی و دینی با نظم‌ و ترتیب ‌بهتری ‌برگزار شود، مراسم‌ روز دانش‌آموز بسیار بی‌نظم ‌و آشفته‌ بود و زائران‌ خارجی را متعجب‌ کرده ‌بود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس