روزنامه مردم مشهد ، شهرآرا
نسخه پی دی اف
آخرین خبرها

عکس‌ تو عکس

﷯#حمله_پلاستیکی
در پی حمله نظامی آمریکا و متحدانش به سوریه، کاربران فضای مجازی با به راه‌انداختن هشتگ #حمله_پلاستیکی این اقدام ترامپ را به سخره گرفتند.
«حمله پلاستیکی می‌کنید در حد اینکه زنگ در خونه رو می‌زنید و فرار می‌کنید؟»، «حمله پلاستیکی فقط اونجایی که خللی تو اراده سوریه و محور مقاومت وارد نکرد، اما قیمت سوراخ موش و پوشک رو تو سرزمین‌های‌اشغالی بالا برده»، «حمله پلاستیکی یعنی ١٢٠ تا موشک بزنی و فقط سه نفر مجروح بشن»، «ظاهرا موشک‌ها رو دادن طارمی شلیک کرده»، «نقطه آغاز افول همینه آمریکا جنگ سی‌وسه‌روزه بود و امروز رسیدند به حمله پلاستیکی».

﷯سریع‌ترین گردشگر جهان
در کیش
تیلور دیمنبرون جهانگرد آمریکایی بیست‌وسه‌ساله که قصد دارد نام خود را به عنوان جوان‌ترین و سریع‌ترین جهانگرد زن در کتاب گینس ثبت کند، در ادامه سفر خود از جزیره کیش دیدن کرد. این جهانگرد آمریکایی که اهل شهر توسکالو واقع در ایالت آلاباما است و قصد دارد به تمامی ۱۹۵‌کشور مستقل جهان سفر کند، تا کنون به تمام کشورهای کارائیب، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی (به جز ونزوئلا)، اروپا و همچنین بیشتر کشورهای خاورمیانه و آسیا و تعدادی از کشورهای اقیانوس آرام سفر کرده است.

﷯تلاوت آیة الکرسی ستاره‌های لیورپول
عکس‌هایی از ستاره‌های مسلمان آنفیلد در حال تلاوت آیة‌الکرسی پیش سوت آغاز بازی منتشر شده است.
محمد صلاح، سیدو مانه و امره جان، بازیکنان مسلمان لیورپول، قبل از سوت آغاز بازی ‌آیةالکرسی تلاوت می‌کنند.
صلاح و مانه در دیدار یک‌چهارم‌نهایی لیگ‌قهرمانان مقابل من‌سیتی زننده گل‌های صعود بودند. دیگر ستاره مسلمان تیم امره جان هم مدتی است با مصدومیت‌ها دست و پنجه نرم می‌کند.
﷯درخشش پسر رونالدو
پسر رونالدو در مدرسه‌ای که اشتغال به تحصیل دارد، بهترین گلزن شد. جونیور در مدرسه‌ای که اشتغال به تحصیل دارد به عنوان برترین گلزن مدرسه انتخاب و با تبریک رونالدو همراه شد. عکسی از جونیور پسر بزرگ رونالدو در کنار مادر رونالدو منتشر شده است.
﷯ارسطو ازدواج کرد
احمد مهران فر، بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت، با انتشار پستی در فضای‌مجازی از ازدواج و تشکیل خانواده خود خبر داد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس