روزنامه مردم مشهد ، شهرآرا
نسخه پی دی اف
آخرین خبرها

از میان خبرها

فیلم‌برداری «برمودا» پایان یافت

فیلم‌برداری فیلم سینمایی «برمودا» به کارگردانی رهبر قنبری به پایان رسید. به گزارش مهر، فیلم سینمایی «برمودا» از اواخر اسفندماه پس از دریافت پروانه ساخت به نویسندگی و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح و کارگردانی رهبر قنبری وارد تولید شد. این فیلم که یک طنز اجتماعی با درون‌مایه‌ای سیاسی است، در تهران تولید شده است و فیلم‌برداری آن یکشنبه ۲۶ فروردین ماه به پایان رسید. بهنوش بختیاری، رضا مولایی، شهرزاد کمال‌زاده، شیرین ولی‌پور، علی پاکزاد و سارا بهارلو از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم سینمایی ایفای نقش می‌کنند.


معرفی داوران بخش فیلم اولی‌های فجر بین‌المللی

اسامی داوران ایرانی و خارجی بخش انتخاب بهترین فیلم اول به عنوان یکی از بخش‌های جدید در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، اعلام شد. به گزارش ایرنا ، محمدعلی باشه آهنگر، نویسنده و کارگردان از ایران، ویرا لانگروفا، مدرس، از جمهوری چک و برمک اکرم، کارگردان از افغانستان، آثار بخش «فیلم اول» جشنواره را داوری خواهند کرد. امسال از میان همه آثار جشنواره جهانی فیلم فجر که فیلم اول محسوب می‌شوند اعم از فیلم‌هایی که در بخش مسابقه و غیررقابتی هستند، به یک جایزه فیلم اول
اهدا می‌شود.


رضایت عطاران از نقش‌های کمدی‌اش

رضا عطاران که هم‌زمان با اکران مردمی فیلم مصادره در پردیس سینمایی ستاره باران تبریز و در جمع هواداران خود حضور یافته بود، در جمع اهالی رسانه گفت: یک بازیگر تنوع در نقش را بسیار دوست دارد و من هم نقش‌های جدی خودم را دوست دارم اما آنچه که امروز مخاطب از منِ نوعی می‌خواهد چهره کمدی و شاد بودن است. به گزارش ایلنا، این بازیگر سینما و تلویزیون درباره علت انتخاب فیلم مصادره نیز گفت: در جامعه سینما با بسیاری از دوستان رفاقت داریم اما در این حوزه رفاقت و کار دو مقوله مجزا هستند و من با اینکه با مهران احمدی رفاقت داشتم اما دلیل اینکه مصادره را برای بازی انتخاب کردم این بود که فیلم‌نامه را از همه لحاظ پسندیدم.


رونمایی از پوستر
«گرگ بازی»

پوستر فیلم سینمایی «گرگ بازی» ساخته عباس نظام‌دوست در آستانه برگزاری سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی شد. این فیلم در بخش رقابتی جایزه بهترین فیلم اول، بازار جهانی و بخش غیر رقابتی «فانوس خیال» این جشنواره حضور دارد.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس