نسخه پی دی اف

جونمو بگیر، وای فای رایگان رو نه

﷯خب شاید در وهله اول سر گله و شکایتتان باز شود که ای بابا دیگر همه زندگی مان را اینترنت و دنیای دیجیتال و این صحبت ها گرفته است، دیگر وای فای رایگان را کجای دلمان بگذاریم؟ اصلا نمی خواهیم. ارزانی خودتان. اما خدمتتان عارض شوم که نخیر، این طورها هم نیست. خیلی ها هستند که تمام کار و بار زندگیشان با همین اینترنت انجام می شود و راه می افتد. اصلا در خیلی از کشورهای خارجی مخصوصا آن هایی که توریستی ترند و گردشگران زیادی به آن ها رجوع می کنند، وای فای رایگان یک نیاز درجه یک محسوب می شود. روی همین حساب ٣ شرکت و برند معروف، وای فای رایگان را در زمره داشته های مهم خودشان در نظر گرفته ا ند. پایتان به این فروشگاه ها و مغازه ها که باز شود قطعا از این موهبت! نیز برخوردارید؛ البته بماند که این امر، خودش یک عامل جذب کننده خیلی قوی مشتری محسوب می شود و به هیچ وجه دور از ذهن بازارگرم کن های این برندهای معروف نمی ماند. ٣ شرکت معروفی که همیشه و در همه حال وای فای رایگان دارند از قرار زیر است:
بودن یا نبودن، مسئله این استz
با تمام این اوصاف بودن یا نبودن اینترنت عمومی مسئله ای است که خیلی ها طرفدار آن هستند و خیلی ها مخالف آن؛ با این حال یک نگاه منطقی می گوید که چیزی که مهم است طریقه استفاده از آن و درست وصل شدن به آن است. در همین زمینه مدتی پیش یک پژوهش مختصر در کشور انگلستان و یکی دیگر از کشورهای اروپایی انجام شد که آمار زیر ماحصل آن است که شاید برای شما هم جالب باشد بدانید.
همان طور که گفتیم خیلی وقت ها این وای فای های رایگان خیلی هم کار راه اندازند. به طوری که شاید حتی گاهی اوقات دم بزنگاه سر راهمان سبز شوند و ذوق مرگ شویم که شرایطی فراهم شده است که دارد کارمان راه می افتد. طبق آمار:
١٧ درصد
کارهای بانکی خود را با وای فای رایگان انجام می دهند.
٨٧ درصد
ایمیل خود را چک می کنند.
٢٧ درصد
فعالیت های مربوط به شغل و کارشان را با آن انجام می دهند.
دقیقا به همین دلایل خیلی ها معتقدند که وای فای عمومی یک نیاز مبرم است.
در رابطه با طریقه اتصال به اینترنت و دفعات استفاده از آن نیز آمار از قرار زیر است
۵۴ درصد
۵۴ درصد به طور اتوماتیک وصل می شوند.
۵ درصد
۵ درصد اصلا نمی دانند که طریقه اتصال و کار با آن چگونه است.
۶۶ درصد
۶۶ درصد مردم به هنگام استفاده و اتصال به آن دچار سردرگمی می شوند
٧ درصد
۷ درصد باید در ابتدا یک مرتبه اتصالشان را قطع کنند و مجددا وصل شوند.
٢٧ درصد
اما در این میان عده ای هم هستند که بر اساس همان نگرش دوم از امنیت آن نگران اند. ۲۷ درصد مردم این اعتقاد را دارند که وای فای عمومی امنیت ندارد و از آن استفاده نمی کنند.
۵٠ درصد
حدود ۵۰ درصد از مردم گفته اند که یک مرتبه در هفته به وای فای عمومی دسترسی دارند.
١٨ درصد
۱۸ درصد گفته اند که از آن بیشتر از یک مرتبه در روز استفاده می کنند.
٣٠ دقیقه
مدت زمانی که آنلاین می مانند ۳۰ دقیقه است.
٣٨ درصد
۳۸ درصد گفته اند که بین ۳۰ دقیقه تا یک ساعت و نیم آنلاین هستند.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس