نسخه پی دی اف

ایرادهای خط ٢ قطار شهری برطرف شود

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از روش‌های زیر، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
اينستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraraonline.com
رایانامه: info@shahrara.com
پيامک: ٣٠٠٠٧٢٨٩ ﷯ پیام رسان:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
مراجعه حضوری تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ شهروندان گرامی‌! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.
شهرستانz
شهروند: من یکی از اهالی روستای چشمه‌گیلاس هستم. لطفا مشکل پل گاوداری آستان قدس رضوی را حل کنید. این پل خیلی باریک است و در اینجا تصادف زیادی روی می‌دهد.
آموزش‌وپرورشz
٠٩٣۵٠٠٠١۴۵ خواهش می‌کنم از مراسم پرسروصدای صبحگاهی در یکی از دبیرستان‌ها در محمدآباد۵ گزارش تهیه کنید. تا چند کوچه آن‌طرف‌تر هم آسایش نداریم. لطفا به اطلاع مدیرکل آموزش‌وپرورش هم برسانید.
قطارشهریz
٠٩١۵٠٠٠٧١۶ بنویسید خط٢ اصلا استاندارد نیست و قطار بسیار سروصداست و گاه بوی بد می‌دهد. همچنین پیجر گاهی خاموش یا کم‌صداست و فاصله لبه قطار با سکوی ایستگاه زیاد است، درحالی‌که در خط یک، لبه قطار مساوی با سکوست.
شهرداریz
٠٩٣٣٠٠٠٢۴٠ برخی پیاده‌روهای شهر به‌شدت بالاوپایین دارد و باعث اذیت مردم در ترددهایشان می‌شود.
شهروند: از شهرداری گلایه‌ دارم. با کلی تبلیغ، مردم را به استفاده از سامانه شهروندسپاری استعلامات، تشویق کردند و قرار بود جواب استعلام‌ها سه‌روزه آماده شود ولی حدود دو هفته، معطل صدور یک گواهی انتقال مانده‌ام. این سامانه قرار بود مراجعه حضوری مراجعان را به شهرداری کم کند ولی من هر روز برای پیگیری امور به شهرداری منطقه‌یک مراجعه می‌کنم و به نتیجه‌ای نمی‌رسم.
٠٩١۵٠٠٠٨۴٨ از علاقه‌مندان به رالی دعوت می‌کنم اگر نیاز به هیجان و رانندگی در مسیری پرفرازونشیب دارند، سری به خیابان محمدآباد بزنند؛ چون دارای چاله‌وچوله و سرعت‌گیر فراوان است.
٠٩١۵٠٠٠۶٨٢ خواهش می‌کنم درصورت امکان برای آسفالت خیابان نماز٢٧ که دارای مسیری خاکی با شرایط بسیار نابسامان است، اقدام و همکاری کنید.
اتوبوس‌رانیz
شهروند: چرا برای خط٣ تندرو در مواقع صبح و بعدازظهر که مسافران، اغلب از قشر کارگر هستند، تدبیری اندیشیده نمی‌شود؟ این خط در بهترین حالت، بسیار شلوغ است و در بدترین حالت، مسافران در ایستگاه‌های مختلف از اتوبوس جامی‌مانند! همچنین خط١/١٣با سرفاصله زمانی حداقل ١۵ تا ٢٠دقیقه تردد می‌کند.
مخابراتz
٠٩٠۵٠٠٠٣٣٢ بیش از یک‌ ماه است که تلفن‌های مردم در میثاق٣٨ قطع شده است. چندمرتبه از مخابرات پیگیری کردیم اما کسی پاسخ‌گو نیست.
شهرستانz
شهروند: شهر جدید گلبهار باید جاذبه داشته باشد تا بخشی از جمعیت مشهد را جذب کند. به‌نظر من، مهم‌ترین موضوع آغازبه‌کار هرچه سریع‌تر متروست.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس