نسخه پی دی اف

«راهی برای رفتن» رونمایی می‌شود

﷯١. «راهی برای رفتن» کتاب تازه مریم عرفانیان، نویسنده مشهدی، است. او در این کتاب، خاطرات بتول خورشاهی را به نگارش درآورده است که پرستاری از خانواده شهداست. خورشاهی در جریان دفاع مقدس و نیز حادثه حج خونین سال۶۶ حضور داشته است و حتی به مقام جانبازی می‌رسد. قرار است «راهی برای رفتن» شنبه ٢٢دی از ساعت١٧:٣٠ در سالن اجتماعات روزنامه قدس واقع در بولوار سجاد رونمایی شود. در این برنامه، راوی خاطرات این کتاب نیز نکو داشته خواهد شد.
٢. علوم عقلی چنان‌که از نام آن برمی‌آید، دانش‌های مرتبط با تعقّل و استدلال را دربرمی‌گیرد. این دانش‌ها از انواع حکمت تا علوم الهی و طبیعی و ریاضی و اخلاق و منطق را شامل می‌شود. این علوم در حوزه‌های علمیه با رویکردهایی مورد توجهند و دومین نشست دوره دانش‌افزایی استادان علوم عقلی و فقه و اصول و مبلغان دینی حوزه علمیه خراسان نیز قرار است به آن بپردازد. این نشست با عنوان «ولایت فقیه» و با سخنرانی حجت‌الاسلام واعظی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی کشور، برگزار خواهد شد. زمان برنامه امروز پنجشنبه از ساعت٨ تا ١١ و مکان آن، مدرسه علمیه سلیمانیه واقع در چهارراه خسروی، کوچه شوکت‌الدوله، کوچه پنجه، است.
٣. انجمن فرهنگی هنری سیاوش با همراهی مؤسسه خردسرای فردوسی در صدد برگزاری برنامه‌ای به نام «شاهنامه‌خوانی بانوان» است. دوستداران حکیم ابوالقاسم فردوسی و شاهکارش شاهنامه برای حضور در برنامه تا روز پنجشنبه ٢٧ دی ماه ٩٧ فرصت دارند که از طریق شماره تلگرام ٠٩٣٩٩٨۴۴٨۵٨ ثبت‌نام کنند.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس