نسخه پی دی اف

گلایه از برخورد سلیقه ای رسانه ملی

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از روش‌های زیر، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
اينستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraraonline.com
رایانامه: info@shahrara.com
پيامک: ٣٠٠٠٧٢٨٩ ﷯ پیام رسان:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
مراجعه حضوری تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ شهروندان گرامی‌! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.
اتوبوس‌رانیz
٠٩٠١٠٠٠٧١۴ لطفا از مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی پیگیری شود چرا کارانه کارکنان پرداخت نمی‌شود.
صداوسیماz
شهروند: از برخورد سلیقه‌ای رسانه ملی با حجاب گلایه دارم. در بعضی برنامه‌ها خیلی برای رعایت حجاب تلاش می‌کنند و بر سر دختربچه‌ها روسری و بر تنشان، آستین زیرمانتو می‌پوشانند و در برخی برنامه‌ها، گزارشگر به‌سراغ زنان و دخترانی می‌رود که نیمی از موهایشان بیرون است.
شهرداریz
٠٩١۵٠٠٠٣۵۶ آقای شهردار! لطفا برای آسفالت خیابان برج آسمان فکری بکنید.
شهروند: از سازمان‌های مردم‌نهاد شهری و فعالان مدنی شهر خواهش می‌‌کنم به فضاهای رهاشده در بافت قلعه آبکوه رسیدگی و ایده‌هایی هرچند موقت برای این مهم اجرا کنند. در راسته بولوار دستغیب چند قطعه تجاری، تملک شده است و چه خوب خواهد شد اگر تبدیل به پاتوق محله شوند.
تأمین اجتماعیz
٠٩٠۵٠٠٠٩٨١ چرا بازرسان سازمان تأمین اجتماعی به‌درستی به عملکرد کافرماها نظارت نمی‌کنند؟ برخی کارفرماها بیمه کارکنانشان را هر چهار ماه یک‌بار پرداخت می‌کنند و اسمش را هم قانون می‌گذارند اما در عوض مدل ماشینشان هر روز ارتقا پیدا می‌کند.
بانکz
٠٩١۵٠٠٠٩۵۴ من کارمند شهرداری هستم و همه امور بانکی شهرداری با بانک شهر است. یکی از مشکلات موجود، کمبود شعبه‌های این بانک نسبت‌به دیگر بانک‌هاست. در بانک شهر شعبه مصلی هم از هفت باجه فقط دو باجه کار مشتری را انجام می‌دهند و ظاهرا وقت مردم هیچ ارزشی برای مسئول بانک ندارد. برای کوچک‌ترین کاری حداقل بین ۴٠دقیقه تا یک ساعت باید معطل شویم.
جهاد کشاورزیz
٠٩١۵٠٠٠۴١٧ گویا کنتورهاى آب نصب‌شده بر روی چاه‌هاى آب عمیق مشهد زنگ زده و از کار افتاده است! زمستان است و این چاه‌ها دارای اضافه برداشت. ظاهرا امسال هم طبق معمول قصد دارند تا آخرین قطره آب زیرزمینى مشهد را به یغما ببرند. عجیب است؛ زمین‌خواران باوجود اینکه می‌دانند به‌علت سرمای هوا و متوقف شدن رشد گیاه در سرمای زمستان، آبیاری بی‌فایده است، بازهم دستور آبیاری‌می‌دهند.
فرهنگ شهروندیz
٠٩٣۵٠٠٠٨١٢ باتوجه‌به تمیزی شهر مشهد، خیلی رفتار بدی است که برخی آب دهانشان را روی زمین می‌اندازند. پاک‌بان‌های زحمتکش شهرداری چه گناهی کرده‌اند که همیشه باید انبوهی از کثیفی‌ها را پاک و جارو کنند؟ این موضوعی است که باید با تبلیغات به‌صورت فرهنگ دربیاید و مردم، ملزم به رعایت آن شوند.
متفرقهz
﷯٠٩٣۶٠٠٠١۵٨ در بازار مشهد انواع قلیان و قمه(!) به فروش می‌رسد. قبلا فکر می‌کردم ممنوع است اما به‌تازگی برخی عطاری‌ها بعد از می‌فروشند. دانه، خشخاش(کوزه) آن‌ را هم به‌عنوان دارو

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس