نسخه پی دی اف

مهلت شرکت در سالانه تبادل چاپ‌دستی تمدید شد

﷯١.نمـــایــشگاه نقاشی‌خط «شفق» در نگارخانه رادین افتتاح می‌شود. این نمایشگاه انفرادی که آثاری از میرشجاع شجاعی‌پور است، از روز جمعه ۲۱دی‌، ساعت۱۷ در نگارخانه رادین افتتاح می‌شود و تا پنجشنبه ۲۷دی‌ از ساعت١٧ تا ۲۱ در این نگارخانه، پذیرای بازدیدکنندگان است.
گالری رادین در بولوارسجاد، حامدجنوبی۱۲، پلاک۱۰۸ واقع شده است.
٢.نمایش موزیکال «مبارک در دربار سلطان سلیمان» به‌کارگردانی اصغر لشکری، در سالن هلال احمر به روی صحنه رفته است و تا ٢۵دی ادامه دارد.
در خلاصه این نمایش ٨٠دقیقه‌ای سیا‌ه‌بازی آمده است: «وزیر به‌اشتباه دو نفر را وارد قصر می‌کند که هیچ‌کدامشان از طبابت چیزی سرشان نمی‌شود.» سالن هلال‌احمر در خیابان امام‌خمینی، میدان ده دی، واقع شده است.
٣. مهلت دریافت آثار و شرکت در ششمین سالانه تبادل چاپ دستی(کارت‌پستال) تا پایان وقت اداری سه‌شنبه ٣٠دی‌٩٧ تمدید شد. علاقه‌مندان می‌توانند باتوجه به شرایط فراخوان در ششمین سالانه تبادل چاپ دستی(کارت‌پستال) با مراجعه به سایت www.lalehartgallery.ir آثار خود را به دبیرخانه سالانه(نگارخانه لاله تهران) تحویل دهند.
۴. فیلم «آنها» به‌کارگردانی احسان سلطانیان و «دنیا تنهایی کم ندارد» به‌کارگردانی افشین لیاقت، از تازه‌های سینمای هنر و تجربه هستند که هم‌زمان با تهران در پردیس سینمایی هویزه مشهد به روی پرده رفته‌اند. فیلم «دنیا تنهایی کم ندارد» شنبه ٢٢دی و فیلم «آنها» روز جمعه ٢٨دی در سینمای یادشده اکران
خواهند شد.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس