نسخه پی دی اف

جریمه رانندگان متخلف افزایش یابد

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از روش‌های زیر، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
اينستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraraonline.com
رایانامه: info@shahrara.com
پيامک: ٣٠٠٠٧٢٨٩ ﷯ پیام رسان:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
مراجعه حضوری تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ شهروندان گرامی‌! با هدف پیگیری دقیق و سریع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات کاملی در اختیار ما قرار دهید.
راهنمایی‌‌ورانندگیz
٠٩١۵٠٠٠٣١۵ از رئیس محترم راهنمایی‌ورانندگی خواهش می‌کنم به‌منظور برقراری نظم در رانندگی، جریمه‌ها را افزایش دهند.
﷯ شهرآرا: مأموران راهنمایی‌ورانندگی فقط وظیفه اعمال قانون را برعهده دارند و تغییر در مبلغ جریمه‌ها، نیاز به مصوبه مجلس شورای اسلامی دارد.
قطارشهریz
٠٩٣۶٠٠٠١۵٨ بعد از دو سال که از افتتاح خط٢ متروی مشهد می‌گذرد، هنوز سه ایستگاه باقی‌مانده آن تا کوهسنگی افتتاح نشده است، این درحالی‌ است که در همین زمان دو خط۶ و ٧ متروی تهران، ساخته و چند ایستگاه اصلی آن‌هم افتتاح شده است.
﷯ شهرآرا: احتمالا این خواننده گرامی از وضعیت و جایگاه قطارشهری مشهد در مقایسه با قطارشهری دیگر کلان‌شهرها اخبار درستی ندارد. معمولا هر خط قطارشهری در هر شهر، در چند فاز به بهره‌برداری می‌رسد و درمورد خطوط یک و ٢ قطارشهری مشهد نیز همین رویه وجود داشته است. در اسفند دو سال قبل، فاز اول از خط٢ قطارشهری مشهد به بهره‌برداری رسید و بنا به وعده مسئولان قطارشهری، قرار است تا خرداد، مسافرگیری تا اول بولوار پیروزی انجام شود. بدون شک مقایسه مشهد که از سال٧٩ عملیات ساخت قطارشهری در آن آغاز شد، با تهران ١٣میلیون نفری که مقدمات ساخت مترو در آن از سال۵٣ آغاز شد و اولین خطش در سال٧٧ به بهره‌برداری رسید، مقایسه درستی نیست، ضمن اینکه در تهران درحال‌حاضر از مجموعه هفت خط، پنج خط به‌طور کامل فعال است و بهره‌برداری از خطوط۶ و ٧ به‌طور کامل انجام نشده است اما در مقایسه با دیگر کلان‌شهرهای کشور، درحال‌حاضر مشهد با فاصله زیادی در رتبه نخست بهره‌برداری قرار دارد.
متفرقهz
شهروند: لطفا وضعیت اپراتورهای سامانه دوچرخه را پیگیری کنید. ٩ماه حقوق طلب داریم با عیدی امسال و سال قبل. بیمه هم برایمان پرداخت نشده است. از روزنامه شهرآرا تقاضا می‌کنیم صدای ما باشد و از مسئولان شهرداری بخواهد به وضعیت ما رسیدگی کنند.
٠٩٣٣٠٠٠٢۴٠ پیشنهاد می‌کنم مشاوران و کسانی که با علم تربیت کودک آشنا هستند، در فرهنگ‌سراها برای آموزش والدین کلاس برگزار کنند.
شهروند: چه خوب می‌شود اگر بازاری تخصصی به‌همراه پارک کوچک برای کودکان ایجاد شود که در آن انواع اسباب‌بازی، لباس، لوازم‌التحریر، لوازم اتاق و دیگر لوازم مربوط به نوزادان و کودکان به فروش
برسد.
﷯ ٠٩١۵٠٠٠٧۶٢ اینکه دولت و مجلس به فکر شاغلان و بازنشستگان هستند، خوب است ولی کاش در آستانه سال نو کمی هم به فکر سایر اقشار ضعیف و درمانده جامعه بودند که تحت پوشش کمیته‌امداد، بهزیستی و بیمه نیستند و حقوق بازنشستگی و سبد کالا هستند. و سهام‌ عدالت و... ندارند و حتی برخی بیکار

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس