نسخه پی دی اف

پیگیری علت خاموشی پل عابرپیاده انتهای بولوار ابوطالب

«چرا مسئولان به خاموشی و مشکلات پل‌های هوایی در بعضی خیابان‌های بزرگ مشهد اهمیتی نمی‌دهند؟ متأسفانه برخی از این پل‌ها همواره با مشکلات بی‌شماری روبه‌رو هستند. نمونه‌اش همین پل عابرپیاده انتهای بولوار ابوطالب که می‌گویند بزرگ‌ترین پل مشهد است. متأسفانه چندروزی است که آسانسور و پله‌برقی این پل، خراب است و روشنایی هم ندارد. آدم وحشت می‌کند از روی پل بگذرد. لطفا مسئولان برای وضعیت نابسامان این پل، چاره‌ای بیندیشند.»
باتوجه‌به این پیام و چند پیامک مشابه دیگر ازسوی شهروندان و گلایه از وضعیت پل یادشده، موضوع را ازطریق سخن‌گوی سازمان سامان‌دهی مشاغل شهری و محصولات کشاورزی شهرداری مشهد پیگیری کردیم.
جاویدیار در این‌باره به خبرنگار ما گفت: پل انتهای بولوار ابوطالب، بزرگ‌ترین پل عابرپیاده در سطح مشهد است و دلیل خاموشی چهارروزه آن، عملیات شست‌وشو و اجرای سرویس پله‌برقی و آسانسور بوده است.وی ادامه داد: در این پل از لامپ‌های «فتوسل» استفاده شده است، ضمن اینکه این لامپ‌ها ضدسرقت است.
﷯وی تصریح کرد: مشکلات پیش‌آمده در این پل در دو تا سه روز آینده برطرف می‌شود و خواهد شد. شرایط استفاده مجدد شهروندان از آن فراهم
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس