نسخه پی دی اف

منتقدان دولت انصاف داشته باشند

سال ٩٧ با همه فراز و نشیب‌هایش رو به پایان است، سالی که طبق گفته سرپرست فرمانداری مشهد، آن را با همه دشمنی‌ها بر علیه نظام و مردم پشت سر گذاشتیم. حیدر خوش‌نیت همچنین با اشاره به پایبندی مردم به نظام جمهوری اسلامی، خطاب به منتقدان دولت گفت: از همین تریبون، به مخالفان و منتقدان دولت می‌گویم که انصاف داشته باشند. در انتقادهایمان آب به آسیاب دشمن نریزیم و خوراک برای رسانه‌های بیگانه ایجاد نکنیم.
او در نهمین جلسه شورای شهرستان مشهد که به یاد شهیدان محمد و حسین محترم مزین بود گفت: افرادی که ادعای مؤمن و انقلابی بودن دارند، مواظب باشند ناسزاگویی‌هایشان به دولت خوراک رسانه‌های بیگانه نشود. خوش‌نیت با تأکید بر اینکه «در هر جایگاهی هستیم، در راستای انسجام ملی وظیفه داریم» تأکید کرد که انتقاد باید باشد اما انتقاد سازنده. همه منتقدان و گروه‌ها و تشکل‌ها جلسه بگذارند. ما هم حاضریم به سؤال‌ها و ابهامات آن‌ها پاسخ دهیم.
او با اشاره به انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی گفت: سال آینده سال انتخابات است. بیایید حرف‌هایمان را به وسیله صندوق‌های رأی بزنیم و از این طریق، به روش قانونمند نظرمان را ابراز کنیم.
خوش‌نیت در ادامه، ایجاد شکاف میان مردم و حاکمیت را هدف اصلی دشمن دانست و گفت: شاید امروز چالش‌هایی داشته باشیم اما نباید بگذاریم این موضوع میان مسئولان و مردم شکاف ایجاد کند زیرا دشمن از همان محل نفوذ می‌کند. خوش‌نیت راه چاره کاهش شکاف‌ها را ارتباط مؤثرتر و برنامه‌ریزی‌شده با مردم اعلام کرد و افزود: مدیران گفت‌وگوی خود با مردم را بیشتر کنند، به این دلیل که خلأ گفت‌و‌گو شکاف‌ها را عمیق می‌کند. همچنین دستگاه‌ها برای ابراز اقدامات خود می‌توانند با رسانه‌ها ارتباط برقرار کنند. خوش‌نیت با اشاره به روزهای پایانی سال ٩٧ گفت که امسال برای خدمت‌رسانی بهتر مرخصی مسئولان دستگاه‌هایی که به طور مستقیم در این امر دخیل هستند لغو می‌شود اظهار کرد: برای تعطیلات هم باید فهرست کشیک ارائه شود تا خللی در خدمت‌رسانی ایجاد نشود.
طبق اعلام خوش‌نیت، ستاد بحران برای چهارشنبه‌سوری فعال می‌شود. دستگاه‌ها هم باید از ظرفیت خود برای مدیریت این روز استفاده کنند تا مشکلی ایجاد نشود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس