نسخه پی دی اف

افتتاح «مشهد و حومه» درنگارخانه شهر

﷯﷯ نمایشگاه «مشهد و حومه» شامل ٣۴ اثر نقاشی محمود آزادنیا با موضوع مشهد شنبه ٢۵ اسفند ساعت ١٧:٣٠ در نگارخانه شهر افتتاح می‌شود. تکنیک آثار، اکرولیک روی مقوا و ابعاد آن ٢١ در ٢٩ سانتی‌متر است.
نمایشگاه «مشهد و حومه» تا ٧ فروردین پذیرای بازدید عموم است. زمان بازدید از این نمایشگاه صبح از ساعت ٩ تا ١٢ و عصر از ساعت ١۶ تا ١٨ است. در نوروز نیز نگارخانه فقط صبح‌ها
دایر است.
﷯تله‌فیلم «دانگل» به‌کارگردانی بهار اسدی و به سفارش صداوسیمای مرکز خراسان رضوی در موسسه فرهنگی شهرآرا فیلم‌برداری شد. این فیلم درباره پلیس فتا و حمله‌های سایبری به بانک‌ها برای پخش از شبکه‌های ملی در اسفند٩٧، درحال تولید است. در «دانگل» بازیگرانی چون رامبد شکرابی، مجید واسقانی، قاسم زارع، جلیل فرجاد، سحر رضوانی، یاشار هاشم‌زاده، احمد ریحانه و محمد الهی، نقش‌ می‌آفرینند.
﷯ خانه‌موزه خیمه‌شب‌بازی ایران، شنبه ۲۵اسفند در خانه فرهنگ‌وهنر مانا با مدیریت بازیگر مشهدی سینما، ستاره اسکندری، راه‌اندازی می‌شود. این خانه‌موزه که مدیریت آن برعهده ستاره اسکندری و سیاوش ستاری است، در خانه فرهنگ‌وهنر مانا دایر می‌شود و در مراسم افتتاحیه آن، چهره‌های هنری و مدیران فرهنگی و هنری حضور خواهند داشت.
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس