نسخه پی دی اف

٢۴ هزار تن شکر طرح تنظیم بازار توزیع شد

﷯مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی خراسان رضوی گفت: ٢۴ هزار تن شکر برای طرح تنظیم بازار این استان در ماه های اسفند ٩٨ و فروردین ٩٨ توزیع شد. حمید رضا نوری درگفت‌وگو با ایرنا افزود: تأمین و توزیع اقلامی از کالاهای اساسی و مورد نیاز استان از جمله شکر با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش بی‌رویه نرخ از ابتدای اسفند‌ماه کنونی در استان آغاز شده‌است و تا پایان فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد. وی ادامه داد: در این راستا ٢۴ هزار تن شکر به بهای هر کیلوگرم ٣٠ هزار ریال در اماکن مورد نظر توزیع شده است و مصرف‌کنندگان می‌توانند با قیمت هر کیلوگرم ٣۴ هزار ریال آن را خریداری کنند.
﷯ مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: فروشگاه های «شهرما» در مشهد کلیه کالاهای خود را به همشهریان تا ۵٠ درصد تخفیف عرضه می‌کنند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری، بهروز کیانی در این خصوص افزود: فروشگاه‌های «شهرما» برای رفاه حال همشهریان و خدمت‌رسانی هرچه بهتر به شهروندان از امروز٢٢ اسفند تا پایان سال ٩٧ کلیه کالاهای خود را تا ۵٠ درصد تخفیف عرضه خواهد کرد .وی ادامه داد: این تخفیف شامل کلیه اقلام به جز مواد پروتئینی، روغن، لبنیات، قند و شکر و مواد شوینده است.
﷯ عباس قبادی، معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت به ایسنا گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، قرار بر این شد که گوشت قرمز تنظیم بازاری به جامعه هدف برسد و به همین دلیل سهمیه قصابی‌های دریافت‌کننده گوشت تنظیم بازاری را قطع کردیم.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس