نسخه پی دی اف

ریش‌‌هایت را می‌کشند مبادا وارد ورزشگاه شوی

محمد علی محمدپور- در خبرها خواندیم یکی از بازیگران که خواست نام خودش و چهره همسرش فاش نشود قصد داشته است همراه همسرش به ورزشگاه آزادی وارد شود و دیدار پرسپولیس را مشاهده کند که بازداشت می‌شود. قاعدتا همسر ایشان قصد داشته است با گریم مردانه به ورزشگاه وارد شود وگرنه صرف پنهان کردن صورت وی با دست و موبایل قطعا نمی‌تواند فکر خوبی باشد هرچند توی استوری‌ها جواب داده باشد.
ببینید، الان اوضاع یک جوری است که اگر شما ریش داشته باشی و بروی ورزشگاه، توی گیت‌ها مأموران نفری یک بار ریش شما را می‌کشند، مبادا شما مرد باشی و وارد ورزشگاه شوی. خب احتمالا این بازیگر هم یک جوری برای همسرش ریش گذاشته که از ریش‌های خودش هم بلندتر شده و شک همه را برانگیخته است. البته این هم هست که وقتی شما شروع کنی یک‌لقمه‌درمیان از صبحانه‌ات عکس بگیری و تا توی آسانسور و توی اینجا و آنجا هی استوری بگذاری و به فالوئرهایت بگویی: «عشقا، چطورین؟! لطفا به زندگی خصوصیم وارد نشین!» طبیعی است که همه خال‌ها و جوش‌های صورتتان را هم حفظ هستند و استاد اسکندری هم گریمتان کند، باز لو می‌روید.
اما این‌طور که پیش می‌رود، کم‌کم نوع جدیدی از گریم دارد وارد آرایشگاه‌ها می‌شود و آن آرایش ورزشگاهی است. الان که بیشتر فکر می‌کنیم، می‌بینیم آن زیرساخت‌هایی که از آن‌ها صحبت می‌شد احتمالا به همین روساخت‌هایی تبدیل شده است که ما داریم می‌بینیم و خانم‌های محترم مجبورند این‌شکلی وارد ورزشگاه شوند چون هیچ‌کس آدم را برای خودش نمی‌خواهد. توی این دوره و زمانه، شما سرمربی کبدی تایلند هم که باشی، می‌خواهند عوضت کنند.
البته مسئولان دراین‌باره هم کم نگذاشته‌اند و برای حل مشکلات، قول داده‌اند از فصل بعد چهره‌نگاری انجام شود تا این مشکل هم حل شود. واقعا بعضی عزیزان مسئول حاضرند از این ور مسئله اگر شده دستگاه نمونه‌گیری دی‌ان‌ای هم ورودی ورزشگاه بگذارند اما از آن ور قضیه هیچ فکری برای حل مسئله نکنند که واقعا ما از پاسخ می‌مانیم.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس