نسخه پی دی اف

٩بهار با مردم ؛ با حضور شهردار، اعضای شورا و تعدادی از چهره های برگزیده شهر و جمعی از شهروندان، دورهمی شهرآرا برگزار شد

﷯روزنامه شهرآرا، سوم خرداد سال ٨٨ بود که فقط و فقط برای مردم و با شعار صدای مردم مشهد منتشر شد، روزنامه‌ای که از اردیبهشت سال ٩۶‌رنگ و بوی امید و زندگی به خود گرفت و برخلاف گذشته تا جایی که توانست خود را از موضوعات سیاسی دور نگه داشت و دغدغه‌های مردمی را جایگزین آن کرد، مردمی که می‌خواستند صدایشان به گوش مسئولان برسد. شهرآرا، داستان یک شهر است که در دوره جدید سعی کرد با تغییر محتوای صفحات روزنامه، امید و زندگی را به مردم شهر بهشت تزریق کند.

﷯ ٩‌سال صدای مردم‌ بودن
خانواده شهرآرا در کنار اعضای کوچک و بزرگ خود، یعنی تمام کسانی که برای قد‌کشیدن این روزنامه تلاش‌کرده‌اند، ٩‌سالگی‌اش را جشن گرفت. جشنی که هم‌زمان با ماه میهمانی خدا بود و در آن مادران، پدران، همسران و فرزندان که نقش حمایتگری برای خبرنگاران و سایر عوامل این مجموعه داشته‌اند نیز حضور یافتند. لبخند رضایت را می‌شد بر چهره تک تکشان تماشا کرد همچون باغبانی که رشد بالنده نهالی که کاشته را تماشا و حظ می‌کند. بیش از هزار نفر گردهم جمع‌ شده بودند تا ٩‌سال صدای مردم بودن را جشن بگیرند، شور و حالی که وصف‌شدنی نبود. تمام خبرنگاران و عوامل روزنامه شهرآرا در طول این سال‌ها غصه مردم را خورده‌اند و قصه‌شان را نوشته‌اند تا مرهمی پیدا شود برای زخم‌های روزگارشان، سالروز ٩‌سالگی انتشار روزنامه وقت قدردانی از آن‌هاست.در این مراسم مسئولان از جمله قاسم تقی‌زاده خامسی(شهردار مشهد)، محمدرضا حیدری(رئیس شورای شهر مشهد)، بتول گندمی، علیرضا شهریاری، محمدحسین ودیعی، مجتبی بهاروند(جمعی از اعضای شورای شهر مشهد)، سید سعید سرابی(مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی)، علی‌اکبر سبزیان(مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی)، شهریار آل شیخ( معاون برنامه ریزی شهرداری مشهد)هادی بختیاری(معاون فرهنگی شهردار مشهد)، رضا خواجه نائینی(معاون اقتصادی شهردار مشهد)، سید جلال فیاضی(رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی و اولین مدیر مسئول روزنامه شهرآرا)، طالب‌زاده(مدیر مسئول روزنامه همشــــهری) شجاعی، عضو هیئت مدیره موسسه همشهری و ... همچنین هنرمندانی چون برزو ارجمند، محمدرضا هدایتی، رضا رفیع(شاعر و طنزپرداز)، سروش جمشیدی، هنرمندان تئاتر خیابانی و جواد خواجوی(بازیگر تئاتر) در شادی شهرآرایی‌ها شریک شدند. اجرای این برنامه برعهده مجری توانمند و سرشناس کشورمان، فرزاد حسنی بود.

﷯ شهرآرا، آرامش‌بخش است
رضا رفیع، شاعر و طنزپرداز نیز ضمن تبریک سالروز انتشار روزنامه شهرآرا به اهل قلم و تمام دست‌اندرکاران این مجموعه، گفت: اسم شهرآرا آرامش‌بخش است انسان حس می‌کند که واقعا در شهر پایتخت معنوی جهان اسلام است. این اسم زیبنده است. برزو ارجمند، بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در این مراسم، اظهار کرد: مشهد خیلی برایم خاطره‌انگیز است زیرا در این شهر تحصیل کرده‌ام. سروش جمشیدی، بازیگر سینما و تلویزیون نیز در ادامه، بیان کرد: دوست داشتم بیشتر از این‌ها در مشهد باشم، امیدوارم حال مشهدی‌ها همیشه خوب باشد.

﷯ تقدیر از چهره‌های برتر ورزشی شهر
در این مراسم از فاطمه ارژنگی، عضو تیم فوتسال بانوان ایران، عباس چمنیان، سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان که در نظرسنجی روزنامه شهرآرا از سوی مخاطبان به عنوان بهترین چهره ورزشی سال انتخاب شده بود و رضا سخندان، داور بین‌المللی در جام جهانی روسیه تقدیر شد.

﷯ مراسمی برای قدردانی از همکاران
مجید خرمی، مدیرعامل مؤسسه شهرآرا در ابتدای این مراسم، با اشاره به اینکه حضور هنرمندان در کنار ما موجب افتخار است، اظهار کرد: قصد داشتیم دورهمی در نهمین سالگرد انتشار روزنامه شهرآرا داشته باشیم تا از همکاران خوبمان قدردانی کنیم همچنین امیدواریم وظیفه‌ای که بر دوش ما گذاشته شده است ‌را به بهترین شکل انجام دهیم. این مراسم برای قدردانی از همکاران خوب ماست.
وی با بیان اینکه با تلاش همکارانم تیراژ روزنامه در طی هفت ماهه اخیر نزدیک به ۵٠‌درصد افزایش یافته است، ادامه داد: شهرآرا روزنامه مردم مشهد و متعلق به همه شهروندان است و امیدواریم به عنوان رسانه شهر امید و زندگی بتواند به کار خود ادامه دهد زیرا نشاط یکی از شرایط اصلی برای رسیدن به شهر امید و زندگی است.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس