نسخه پی دی اف

حل مسئله کمربند جنوبی در گرو پایبندی به قانون و تعامل است

﷯معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌ رضـوی درباره اختلاف‌نظر موجود میان شهرداری و دستگاه قضایی درباره مسئله کمربند جنوبی گفت: باید توجه داشت که این مسئله، مسیر قانونی خود را طی می‌کند و قانون سرانجام آن را مشخص خواهد کرد.
به گزارش ایسنا، محمدرحیم نوروزیان افزود: در واقع باید هر دو طرف با یکدیگر گفت‌وگو و تعامل داشته باشند و از دیدگاه‌های صاحب‌نظران دیگر درباره این موضوع بهره گیرند. لازمه حل مسائل گفت‌وگوی بیشــتر در فــضای دوستـانه‌تر است.
﷯وی درباره مشکلات و اختلاف‌نظرهای موجود میان شهرداری و دستگاه قضایی استان اظهار کرد: وجود اختلاف دیدگاه میان این دو دستگاه طبیعی است، حتی در برخی از موارد مدیران خود شهرداری، استانداری یا دستگاه قضایی با یکدیگر اختلاف نظر دارند. باید با گفت‌و‌گو اختلاف نظرهای خود را رفع کنند. نوروزیان بیان کرد: درباره ایجاد فضاهای شاد در شهر باید این اجماع میان مسئولان صورت بگیرد؛ زیرا مردم به نشاط و شادی بیشتری نیازمندند. در همین راستا در آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، امام جمعه مشهد نیز با این موضوع موافق و همراه بوده است. همه مسئولان شهر، نگران حواشی و بروز مشکلات این ایجاد شود. نوع از برنامه‌ها هستند، اما باید، این فضا

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس