نسخه پی دی اف

در ستاد بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی استان مطرح شد ؛ دوران جنگ و سازندگی نمونه عملی مدیریت جهادی است

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مدیریت جهادی در دنیا بی‌نظیر است و نمونه‌های عملی آن‌، مدیریت جهادی در دوران جنگ‌، سازندگی و بحران‌ها و موقعیت‌های حساس مختلف است.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، آیت‌ا... سید احمد علم الهدی در جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی استان گفت‌: بیداری اسلامی و حرکت‌های ملت‌های مظلوم جهان در کشورهای مختلف ریشه در انقلاب اسلامی دارد.
وی با بیان اینکه تاریخ انقلاب از زمان آغاز نهضت امام خمینی (ره) در سال ۴٢ آغاز می‌شود و امروز ۵۵ ساله است، افزود: امسال باید دستاوردهای ۵۵ ساله انقلاب و ۴۰ ساله نظام را به درستی تفکیک و برای جامعه تبیین کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری، مدیریت جهادی را نقطه مشترک انقلاب و نظام اسلامی دانست و بیان کرد: کشور ما با مدیریت جهادی پیشرفت کرده است. وی با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به مدیریت جهادی به عنوان یک نقطه مثبت و ارزشمند توجه کنیم، اظهار کرد: این نوع مدیریت در دنیا بی‌نظیر است و نمونه‌های عملی آن، مدیریت جهادی در دوران جنگ، سازندگی و بحران‌ها و موقعیت‌های حساس مختلف است. آیت‌ا... علم الهدی، مدیریت جهادی را به عنوان محصول انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: انقلاب یمن، سوریه، عراق و لبنان محصول الگوبرداری از همین مدیریت جهادی است.
امام جمعه مشهد گفت: در این راستا باید برنامه‌های فرهنگی و هنری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هم با ماهیت انقلاب اسلامی همسو و سازگار باشد.
استاندار خراسان رضوی در ادامه این جلسه گفت‌: به عنوان میراث‌داران و پیش‌قراولان نهضت اسلامی، نه به عنوان یک وظیفه اداری، بلکه تکلیف انقلابی خود می‌دانیم برای تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
وی در ادامه با اشاره به عملکرد ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این ستاد در کشور با حضور رؤسای سه قوه و دستگاه‌های ملی تشکیل شده و ستادهای استانی آن نیز با عضویت متناظرین آن‌ها شکل گرفته است. استاندار خراسان رضوی تأکید کرد: در شرایطی که دشمن به طمع گسست نسلی و ارائه آدرس غلط، سعی در قطع امید، نشاط و شادابی مردم و القای ناامیدی در جامعه دارد، باید با اطلاع‌رسانی از خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی این توطئه‌ها را خنثی کرد.
﷯وی تصریح کرد: اتحاد و همبستگی رمز خنثی کردن توطئه‌های دشمنان است و انتقال ارزش‌ها ضروری و وظیفه همه دستگاه‌هاست.و دستاوردهای چهل‌ساله نظام به نسل جوان

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس