نسخه پی دی اف

آغاز به کار دو نمایشگاه «برق» و «دام و طیور»

نمایشگاه‌های «برق، الکترونیک، تجهیزات و صنایع وابسته» و «دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته» عصر روز گذشته به‌طور هم‌زمان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد آغاز به کار کرد.
به گزارش شهرآرا، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته با هدف انتقال و مبادله دانش و فناوری بین فعالان صنعت دام و طیور ایران و دیگر کشورها برگزار شده است.
در این نمایشگاه ١٢٠ شرکت داخلی و نمایندگان کشورهای اروپایی آخرین دستاورد‌های خود را در زمینه دام، طیور و آبزیان و وسایل مربوط به آن‌ها در حوزه نگهداری، پرورش، تولید و صنایع وابسته در فضایی به مساحت ١۴ هزار مترمربع به تماشا گذاشته‌اند.
هم‌زمان با چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور، آبزیان و صنایع وابسته، نخستین پاویون دامپزشکی مشهد و همایش ‌«جی‌ام‌پی‌» مربوط به خوارک دام نیز برگزار شده است.
در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی «برق، الکترونیک، تجهیزات و صنایع وابسته» نیز که عصر روز گذشته با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد گشایش یافت، آخرین دستاوردهای مربوط به صنعت برق در معرض دید عموم قرار گرفته است.
﷯فعالیت این دو نمایشگاه بین المللی به مدت چهار روز تا ٢٣ تیرماه از ساعت ١۶ تا ٢٢ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد ادامه خواهد داشت.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس