نسخه پی دی اف

شهرآرا، روزنامه‎ای متفاوت

﷯ امیرعلی قاسمی‌مقدم| عضو هیئت‌مدیره انجمن داروسازان ایران و مدیر روابط عمومی سازمان نظام‌پزشکی مشهد نیز هم‌زمان با ١٧ مرداد روز خبرنگار با حضور در تحریریه شهرآرا، از نزدیک به خبرنگاران روزنامه شهر امید و زندگی این روز را تبریک گفتند. عضو هیئت مدیره انجمن داروسازان ایران در جریان این بازدید گفت: شهرآرا در یک سال گذشته با قوت و قدرت در مسیر پیگیری مشکلات مردم گام برداشته و به خوبی جای خود را در بین مردم مشهد باز کرده است. علیرضا شهریاری با بیان اینکه شهرآرا تبدیل به صدای مردم مشهد شده است، اظهار کرد: در این روزنامه ظرفیت‌های بسیار خوبی برای اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی در حوزه پزشکی وجود دارد که باید از این ظرفیت بهره‌برداری مناسبی شود.
مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد هم در جریان این بازدید گفت: شهرآرا برای ما با همه نشریات و رسانه‌های استان متفاوت است، زیرا با بهره‌گیری از ظرفیت نیروهای جوان، برای پیگیری مطالبات مردم تلاش می‌کند.
سروش احمدی افزود: شهرآرا ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد که بهره‌گیری از آن‌ها در یک سال اخیر باعث شده است این رسانه با استقبال بسیار خوبی از سوی اقشار مختلف مردم مواجه شود.
وی تأکید کرد: امیدواریم باب همکاری وسیع‌تری میان سازمان نظام پزشکی و روزنامه شهرآرا باز شود.
مجید خرمی، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی شهرآرا هم با ابراز خرسندی از توسعه همکاری‌ها با سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: آمادگی داریم که در مناسبت‌های مختلف، بدون داشتن نگاه مالی، ویژه‌نامه‌هایی را منتشر کنیم.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس