نسخه پی دی اف

مسئولان برای حل مشکلات حاشیه شهر تعامل کنند

﷯رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: یکی از مشکلات مناطق حاشیه شهر، نداشتن سند مالکیت رسمی و شناسنامه‌دار است و در این راستا مسئولان مجموعه مدیریتی شهر مشهد، اعم از آستان قدس رضوی، شهرداری، ثبت اسناد و املاک، استانداری و... باید واقعیت‌های موجود را به رسمیت بشناسند و بپذیرند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای شهر، احمد نوروزی در حاشیه بازدید از شهرداری منطقه۶ اظهار کرد: این منطقه با مسائل بی‌شماری‌ ازجمله شبکه مسائل شهرک‌های شهیدرجایی و باهنر و دیگر شهرک‌های اطراف، مواجه است که با مشکل نداشتن سند مالکیت رسمی و شناسنامه‌دار روبه‌رو هستند و امیدواریم این مشکلات در تعامل با آستان قدس رضوی و با استفاده از قانون حمایت از احیا، نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده شهری، حل‌وفصل شود.
﷯حاشیه شهر مشهد بعد از تهران، دومین جمعیت حاشیه‌نشین کشور را دارا است. طبق اعلام استاندار خراسان رضوی، دولت تاکنون ١٣هزار میلیارد ریال برای حاشیه مشهد هزینه کرده که این اعتبارات درقالب بخشی از بودجه سامان‌دهی کشف‌رود، ایجاد خانه‌های بهداشت، توسعه راه و... بوده است. از سال١٣٩۴ ‌ دولت کمک‌هایی در قالب ردیف بودجه حاشیه مشهد اختصاص داده است. برای رفع محرومیت در حاشیه این شهر

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس