نسخه پی دی اف

گلایه از ترافیک سنگین بولوار وکیل‌آباد

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از طريق ‌روش‌های زیر، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
اينستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraraonline.com
رایانامه: info@shahrara.com
پيامک: ٣٠٠٠٧٢٨٩ ﷯ پیام رسان:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
مراجعه حضوری تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ شهروندان گرامی‌! با هدف پیگیری دقیق تر و سریع تر مسائل مطرح شده از سوی شما، لطفا آدرس و اطلاعات کامل بدهید.
شهرداریz
لطفا درباره ساخت‌وسازهای غیرمجازی که در بولوار توس، توس٧٠، کوچه... صورت می‌گیرد، هم گزارشی تهیه کنید. در این کوچه شش‌متری، سه دبیرستان و هنرستان دخترانه وجود دارد. سازندگان در یک زمین هفتادمتری مشغول ساخت پنج‌طبقه هستند. اهالی محل ازطریق شهرداری، اقدام و محل را پلمب کردند اما بعد از یک روز فک‌پلمب شد و ساخت‌وساز همچنان ادمه دارد. آیا این توهین به مراجع ذی‌صلاح و همه اهالی محل نیست؟
خیابان قائم‌مقام۶ تازه آسفالت شده است اما هیچ نظارتی بر آن وجود ندارد و مسیر آب باران به داخل پارکینگ منازل می‌رسد. لطفا به این موضوع رسیدگی کنید.
ترافیک بولوار وکیل‌آباد بسیار سنگین و کلافه‌کننده است. پیشنهاد می‌کنم برای رفع ترافیک، مانند همه کلان‌شهرها در مشهد نیز خیابان دوطرفه ایجاد شود. بولوار وکیل‌آباد واقعا به یک خیابان دوطرفه نیاز دارد.
چرا در منطقه فرامرزعباسی و خیابان‌های مهدی و ثمانه، زمین فنس بازی‌ برای جوانان ‌وجود ندارد، درحالی‌که زمین‌های خالی زیادی در این منطقه وجود دارد.
درخورتوجه شهرداری منطقه٩ ! بعد از بارندگی چند روز قبل، پشت سدی که شهرداری در ابتدای بولوار هفت‌تیر٣ و۵ برروی کال ایجاد کرده، آب جمع شده است. چند روزی است تانکرها جمع می‌شوند و با یک دستگاه موتورپمپ، آبگیری می‌کنند. صدای این موتور از صبح تا ابتدای شب، آسایش اهالی محل را سلب کرده است. از شهردار منطقه درخواست رسیدگی دارم.
از شهرداری درخواست می‌کنم هرچه سریع‌تر به بازگشایی کامل بولوارنماز اقدام کند.
لطفا در خیابان سرافرازان٩ فضای سبز و پارک محله‌ همراه با لوازم بازی برای کودکان ایجاد کنید. باتوجه‌به تعدادی زمین خالی و بایر، این امر امکان‌پذیر است. خواهش می‌کنم مسئولان شهرداری همراهی کنند.
در بولوار بهمن۴ کوچه شهیددرخشان، با بارش اندک بارانی، از نبش شهید درخشان۲ تا ۶ آب جمع می‌شود. لطفا شهرداری برای بازدید بیاید. چند سال است که هرجا زنگ می‌زنیم، کسی برای رفع این مشکل جواب‌گو نیست. ای کاش یک بازرس بیاید و ببیند زن و بچه مردم چگونه در این وضعیت تردد می‌کنند!
بابت پیگیری‌های روزنامه شهرآرا برای کوی عماریاسر تشکر می‌کنم. روز شنبه بخش دیگری از مشکلات و پاسخ مسئولان چاپ شد که جای امیدواری دارد. شهردار منطقه اعلام کرد به درخواست اهالی، تعدادی دستگاه ورزشی در بولوار شهیدمؤمن نصب شده است که البته اگر این وسایل در حاشیه عماریاسر١۴ نصب شود، کاربرد بیشتری خواهد داشت. از ایشان درخواست می‌کنیم برای این موضوع، اقدام لازم را انجام دهند.
متفرقهz
برای ثبت آدرس در دبیرخانه اداره ثبت اسناد مرکزی در کوچه ارگ، مردم خیلی معطل می‌شوند.
برای مسئولان پدیده متأسفم. پنج سال است پول ما برای پدیده معطل مانده و ارزش موجودی‌مان خیلی کم شده اما کسی، کاری برایمان انجام نداده
است.
سازمان ترافیکz
تقاطع امیریه به صادقیه مسیر خطرناکی است. از سازمان ترافیک درخواست می‌کنم برای این محل، چراغ راهنمایی نصب کند.
لطفا مسئولان برای وضعیت خاص ترافیک جاده سیمان فکری بکنند. ما چه گناهی کرده‌ایم که ساکن شهرک مهرگان شده‌ایم؟ اینجا آن‌قدر ترافیک دارد که آدم کلافه می‌شود.
حدفاصل بولوار مهدی٢٠ تا ٢۶ چندین سرعت‌گیر پشت‌سر هم قرار دارد که این تعداد، واقعا زیاد و غیرضروری است و به‌نظرم بهتر است تعدادی از آن‌ها حذف شود.
بازارz
چرا حجم نوشابه‌های خانواده کارخانه پپسی، این‌قدر کم شده است؟
بهداشت و درمانz
﷯مردم در بیمارستان دکترشیخ باید معطل دستگاه نوبت‌دهی بمانند، زیرا این دستگاه ، کار نمی‌کند و صفوف نوبت حضوری هم بسیار آشفته و شلوغ است. از رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی مشهد اساسی بیندیشد. می‌خواهم که برای این موضوع فکری
itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس