نسخه پی دی اف

برای پدیده چاره ای بیندیشید

اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست‌هاي شما شهروندان است كه مي‌توانيد از طريق ‌روش‌های زیر، آن‌ها را با ما در ميان بگذاريد.
اينستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraraonline.com
رایانامه: info@shahrara.com
پيامک: ٣٠٠٠٧٢٨٩ ﷯ پیام رسان:٠٩١۵۴٢٩۴۵٨٠
مراجعه حضوری تلفن: ۵-٣٧٢٨٨٨٨١-٠۵١
﷯ شهروندان گرامی‌! با هدف پیگیری دقیق تر و سریع تر مسائل مطرح شده از سوی شما، لطفا آدرس و اطلاعات کامل بدهید.
اتوبوس‌رانیz
٠٩١۵٠٠٠٠١١ برای کارگران شرکت متین‌گلستان که زیر نظر اتوبوس‌رانی است، بعد از چهار ماه فقط ۵٠٠هزار تومان واریز کردند و هیچ مسئولی هم پاسخ‌گوی ما نیست.
بهزیستیz
٠٩١۵٠٠٠٩۶٨ در یکی از سراهای سالمندان در مشهد، با افراد سالمند به بدترین وجه ممکن رفتار می‌کنند و بعضی از آن‌ها را کتک هم می‌زنند.
متفرقهz
٠٩١۵٠٠٠٧٧٣ من یک میلیون و ٩٠٠هزار تومان حقوق می‌گیرم و وام و حق بیمه و حق شورا هم در فیش حقوقی‌ام کم می‌شود. بابت مهریه هم ۵١٨هزارو۵٠٠تومان از من کم می‌شود. باتوجه‌به تورم مگر چقدر از این حقوق برایم باقی می‌ماند؟
شهروند: طرح حذف شرکت‌های پیمانکاری و عقد قرارداد مستقیم با نیروهای خدماتی توسط دستگاه‌های اجرایی باید برای همه دستگاه‌ها عملیاتی شود اما متاسفانه برخلاف قانون اساسی، شرکت نفت هنوز با کارگران به‌صورت پیمانکاری قرارداد می‌بندد.
شهروند: چرا مسئولان فکری برای تیم پدیده نمی‌کنند؟ این‌همه کارخانه و شرکت، یک درصد مالیات آن‌ها به پدیده اختصاص یابد. ای کاش این تیم در تبریز یا اصفهان بود تا آن‌ها بهتر قدردان می‌بودند!
٠٩٣٠٠٠٠۵٩٨ ابراهیمى، عضو کمیسیون کشاورزى مجلس، اعلام کرده است می‌خواهیم قیمت زعفران را در بورس، افزیش بدهیم. به این آقا بگویید امثال شما که بدون روند کارشناسی قیمت زعفران را نجومی افزایش دادید، آیا می‌دانید چه بلایی دارید سر کشاورزى مملکت می‌آورید؟ می‌دانید چند هزار هکتار زیر کشت زعفران رفته است؟ می‌دانید سطح کشت گندم، جو، علوفه، حبوبات، صیفی‌جات و حتى باغات به‌طرز وحشتناکی دارد کاهش پیدا می‌کند تا به‌جای آن تبدیل به مزارع کشت زعفران شود؟
٠٩٣٨٠٠٠٨۶۴ من یک بازنشسته هستم با حقوق ماهى ٩٠٠هزار تومان. بیمار هم هستم و شیمی‌درمانى مى‌کنم. یک خانواده پنج‌نفره هستیم و دو بچه‌مدرسه‌ای و یک پسر یک‌ساله هم دارم. به نظر شما با این خرج‌هاى گران، می‌توان از پس این همه مشکل برآمد؟

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس