نسخه پی دی اف

رفع مشکل ۱۳۵ واحد تولیدی در استان

آمارها می‌گوید نوسانات اقتصادی ۶ماه اول امسال باعث شده است تا تولید در وضعیت مناسبی نباشد. شاخص بهای تولیدکننده در ایران در ١٢ ماه منتهی به مهر ۱۳۹۷ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته به میزان ۲۲.۴ درصد افزایش یافته است.
همچنین شاخص بهای تولیدکننده در ‌ایران در مهر‌١٣٩٧ به عدد ١٧۶.٠ رسید که نسبت به ماه قبل ١١.۵ درصد افزایش داشته است. این مسئله باعث ایجاد مشکلات زیادی برای واحدهای تولیدی شده است به طوری که بسیاری از آن‌ها با کمتر از ظرفیت، در حال فعالیت هستند.
با این حال مسئولان می‌گویند در ماه‌های اخیر تلاش شده است‌ تا با افزایش فعالیت‌های ستاد تسهیل تولید مشکلات صنعتگران را به صورت ویژه‌ای مورد بررسی قرار داده و برطرف کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری، ‌معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی در‌این‌باره از رفع مشکل ۱۳۵ واحد تولیدی معرفی شده به ستاد تسهیل استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
قربان میرزایی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان افزود: مشکلات واحدهای تولیدی پس از معرفی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان صنعت و معدن استان، در ستاد تسهیل بررسی و دستور لازم برای رفع آن‌ها صادر
می‌شود.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس