نسخه پی دی اف

عکس تو عکس

حاشیه‌سازی دوباره بنرها در شیراز
هم‌زمان با راهپیمایی باشکوه ١٣آبان مردم شیراز، عکس بنری در فضای مجازی منتشر شد که حاوی جمله انگلیسی A.S.U WITH DAWN به جای DOWN A.S.U WITH بود. این امر واکنش منفی کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت. در این بنر که گفته شده در برخی نقاط شهر شیراز نصب شده بود، به جای واژه DOWN به معنی مرگ، از کلمه DAWN به معنی طلوع استفاده شده بود که این موضوع، حاشیه‌ساز شد. چند هفته قبل بیلبوردی در شیراز که در طراحی آن از تصویر چند سرباز اسرائیلی استفاده شده بود، برای مسئولان شهری شیراز دردسر‌ساز شد. پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بنر ۱۳ آبان از سوی دیگر سازمان‌ها تبلیغاتی تهیه و منتشر شده است و شهرداری در این فرایند، دخالتی نداشته است.

ادای احترام به مالک لسترسیتی
پیش از شروع مسابقه لسترسیتی مقابل کاردیف در لیگ برتر، بازیکنان این تیم با پوشیدن لباس‌هایی با جملاتی احترام‌آمیز همراه با تصویر «ویچای»، یاد او را گرامی داشتند و مسابقه با یک دقیقه سکوت آغاز شد. چند روز قبل و در حادثه‌ای تلخ، هلی‌کوپتر مالک تایلندی لسترسیتی مدتی بعد از بلند شدن در کنار ورزشگاه کینگزپاور سقوط کرد و در این حادثه ویچای درگذشت.

همسر توماس مولر شاکی می‌شود
همسر توماس مولر پست اینستاگرامی‌ای درباره تعویض مولر (دقیقه ٧١) منتشر کرد و با انتقاداتی که از نیکو کوواچ سرمربی بایرن انجام داده بود سر و صدای زیادی ایجاد کرد. البته بعد از این اتفاقات همسر مولر از سرمربی تیم عذرخواهی کرد.
توماس مولر در‌این‌باره گفت: «به نظر من واکنش همسرم یک واکنش احساسی بوده. حالا که فکرش را می‌کنم می‌بینم شاید بهتر بود آن کار را نمی‌کرد ولی خب، همسرم عاشق من است. چه‌کار می‌شود کرد.»
نکته جالب اینکه کاربران شبکه‌های اجتماعی متوجه شدند لیزا مولر اخیرا در اینستاگرام از تعقیب همسرش توماس دست برداشته و علاوه بر این، تمامی عکس‌های توماس مولر را از صفحه اینستاگرام خود پاک کرده است.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس