نسخه پی دی اف

دیگه چه خبر؟

﷯ هاشم نقیبی، مدیر امور باغبانی و زراعت سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی: پارسال حدود ۴٢٠٠ تن پسته این استان به ارزش ٣۶ میلیون دلار به خارج از کشور صادر شد. این در حالی است که در سال ٩۶ معادل ۶٢۶٧ تن پسته به ارزش ۶٠ میلیون دلار به کشورهای دیگر صادر شد.

﷯ فیروز ابراهیمی، دبیر‌خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی: تغییر نرخ ارز هرچند موجب افزایش قیمت تمام‌شده تولید شد، مزیت صادراتی بسیاری از تولیدات بنگاه‌های اقتصادی داخلی را به همراه داشت. مردم به دلیل واقعی شدن نرخ ارز به سوی خرید تولیدات داخلی روی آورده‌اند و این مهم موجب افزایش معرفی، کیفیت و فروش بنگاه‌های اقتصادی داخلی شده است.

﷯ محمودرضا فرزانه، مدیرگروه خدمات بیمه محصولات بانک کشاورزی خراسان رضوی: ١٠٠ درصد غرامت خسارات کشاورزی مربوط به سال زراعی گذشته در بخش‌های زراعت، باغ، دام و طیور در این استان پرداخت شده است. در این راستا بیش از ٣۴٠ میلیارد ریال پرداخت شده که از این مبلغ ١٠۵ میلیارد ریال در زیربخش زراعت، ١۴٨ میلیارد ریال در زیربخش باغات، حدود ٨٠ میلیارد ریال در زیربخش دام، ۶ میلیارد ریال در بخش طیور و یک میلیارد و ١١٢ میلیون ریال در بخش منابع طبیعی است.

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس